Komentowana treść: PPA zmienia skórę
[#1] Re: PPA zmienia skórę
EXTRA!!!!!!!!!! przydałyby się też "amigowe" kolory, tj. biało-czerwone. Ale w ogóle full mega wypas
[#2] Re: PPA zmienia skórę
Zielona skórka rządzi (właściwie biorąc pod uwagę kolory nazwałbym ją "miętowa").
[#3] Re: PPA zmienia skórę

@Grzegorz Kraszewski, post #2

PPA - the freshmaker. ;)
[#4] Re: PPA zmienia skórę
Najlepiej jeśli w ustawieniach są również włączone gradienty (opcja niżej od wyboru skórki), dodatkowy upiększający nieco efekt, o którym niektórzy nie wiedzieli z tego co wiem a był i jest od początku wersji bezramkowej z ustawieniami dostępny.
[#5] Re: PPA zmienia skórę
suuuuperasne oby tak dalej :D :D

[#6] Re: PPA zmienia skórę
Super, teraz PPA bedzie co tydzien wygladac inaczej :D
[#7] Re: PPA zmienia skórę
Z przyjemnoscia dolaczymy do silnika PPA kazda estetyczna skorke wykonana przez kogos z Was (userow).

Zasady tworzenia skorki sa proste: rozmiary i formaty grafiki takie jak te uzywane w PPA teraz, dwie wersje: gradientowa i bezgradientowa. Reszty kazdy choc troche obeznany dopatrzy sie, analizujac kod HTML portalu :) Byc moze w przyszlosci stworzymy tez jakis specjalny edytor... :)



Smialo proponujcie tez, w jakich skorach chcielibyscie uzywac PPA (kolorystyka, styl), pomoze mi to w ustaleniu priorytetow prac nad kolejnymi wersjami wygladu.



Zapraszam takze do uzywania innych opcji z ustawien strony.



Milego uzywania:)
[#8] Re: PPA zmienia skórę
wow, naprawde super! PPA zmierza w dobrą stronę!
[#9] Re: PPA zmienia skórę
PPA rulez hehe



----------------------------------

Pegasos II G3 User



www.projectxenocide.com

[#10] Re: PPA zmienia skórę

@uran, post #7

Ja głosuję na kolorystykę boing-ballową.
[#11] Re: PPA zmienia skórę
Dobra robota! Ale ja i tak mam sentyment do classica. :)
[#12] Re: PPA zmienia skórę
Zileone tło i niebieski motylek to prawdziwy odjazd :)
[#13] Re: PPA zmienia skórę
... BRAK MI SŁÓW.......

WYPAS po prostu WYPAS

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[#14] Re: PPA zmienia skórę

@11MASTEr, post #13

BTW Czy wiesz jak twój avatar wygląda na czarnej skórce? ;)
[#15] Re: PPA zmienia skórę
Bez mojej ukochanej i tak wszystko jest szare i staje się bez sensu, nie zmienią tego nawet skóry na tym portalu. Ale to dobry pomysł, fajnie że ktoś się umie cieszyć z życia na tym świecie.

[#16] Re: PPA zmienia skórę

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Popieram! Zielono mi... :)
[#17] Re: PPA zmienia skórę
Bravo! Fajnie. :) Chociaż... nie do końca fajnie. Nie mogę się teraz zdecydować którą skórkę wybrać... Naprawdę mam problem. Chyba w tym tygodniu zacznę od czarnej. :)

[#18] Re: PPA zmienia skórę

@grxmrx, post #14

czarna skórka absolutnie i nieodwołalnie roxx.
[#19] Re: PPA zmienia skórę

@MinisterQ, post #18

Dokładnie.
[#20] Re: PPA zmienia skórę

@UZi, post #19

Rowniez sie zgadzam - czarna skorka to to, czego brakowalo na ppa. Teraz mozna z czystym sumieniem powiedziec, ze to idealny portal :)
[#21] Re: PPA zmienia skórę

@MDW, post #17

Ja zaczynam od srebrnej, a jedyne co mi brakuje na PPA to twarde ustawienie "Bez wątków".

[#22] Re: PPA zmienia skórę

@MinisterQ, post #18

Dokładnie.... maxymalnie odjechana
[#23] Re: PPA zmienia skórę
Ha, miłe... Tylko ja leniwy jestem, i na ogół nie chce mi się nic zmieniać...
[#24] Re: PPA zmienia skórę
jak nie lubię zielonego, to muszę przyznać że zielony PPA prezentuje się nieżle. tym bardziej że mamy pełnię okresu wegetacyjnego. proponuję złoto-brązowy na jesień, czarno-biało-niebieski na zimę, i zółto-jasnozielony na wiosnę. trzeba żyć w zgodzie z naturą. :D
[#25] Re: PPA zmienia skórę

@LeMan, post #23

możeby tak ustawić możliwość generowania losowej kolorystyki za każdym razem - byłaby zawsze niespodzianka :)
[#26] Re: PPA zmienia skórę
Heheheee, a jednak moje malkontenctwo na coś się przydało...

Piękne! Dziękuję! :D
[#27] Re: PPA zmienia skórę
A ja sobie zostawie postaremu...
[#28] Re: PPA zmienia skórę
Extra...Ale i tak zostaje przy stylu klasycznym...Jakoś człowiek się przyzwyczaił przez te wszystkie lata.
[#29] Re: PPA zmienia skórę
Swietna sprawa!

Rzeczywiscie brakuje jednak tematyki boingowej i moze cos w stylu okienek OS4. :) Losowa skora przy odpaleniu tez by byla fajna (albo np. losowa z trzech wybranych w ustawieniach). :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem