Komentowana treść: AmigaOne i debug na port szeregowy
[#1] Re: AmigaOne i debug na port szeregowy
Ja mam problem w którym ten opis i tak mi nie pomoże. Padła mi AmigaONE i to tak że nie widze UBOOT'a (kompletne zero). Czy ktoś może wie gdzie taki sprzęt są w stanie naprawić (po gwarancji).
[#2] Re: AmigaOne i debug na port szeregowy

@adam239, post #1

Może skontaktuj się z tymi, od których sprzęt kupiłeś lub z Amiga Center.
[#3] Re: AmigaOne i debug na port szeregowy

@adam239, post #1

ja bym właśnie zaczął od sprawdzenia czy coś się jakis debug podczas uruchamiania nie pojawia na serialu
[#4] Re: AmigaOne i debug na port szeregowy

@mailman, post #2

Z AmigaCenter otrzymałem informacje następującą (oczywiście skrót) ... mamy pana wpisanego na naszą liste jednak na razie prosimy o nie przysyłanie płyty bo naprawy nie wykonamy itp. itd..



Po serialu niestety nie otrzymuje żadnego komunikatu.



Więc wychodzi na to że jestem bez Amigi i musze łaskawie czekać na maila z AmigaCenter.



P.S. Amige kupiłem w Vesalii ale oni się wypieli na mnie.
[#5] Re: AmigaOne i debug na port szeregowy

@adam239, post #4

Sprobuj wyslac maila z zamytaniem do www.gurumeditation.se
[#6] Re: AmigaOne i debug na port szeregowy

@adam239, post #4

No mam nadzieje ąe jak by cřß z pegazem poszŁo ×le to takich numerřw nie bŠdzie

puk puk w niemalowane
[#7] Re: AmigaOne i debug na port szeregowy

@Goramo, post #6

Jak na razie to AONE się wypięła niestety, a co do Pegaza to jak mi coś się przepaliło to w serwisie RTV naprawili choć nadziwić się nie mogli CO TO JEST
[#8] Re: AmigaOne i debug na port szeregowy

@Arbuz, post #7

Hahaha, to Pegasos przypomina telewizor? Nie bałeś się im dać?

MiniQ, moze Polski serwis naprawy otworzysz? ;)
[#9] Re: AmigaOne i debug na port szeregowy

@SirLEO, post #8

Ja swego czasu woląc samemu nie ryzykować zaniosłem do takiego serwisu mojego BlizzardaPPC do podkręcenia. Zabrałem tez ze sobą stosowny numer MA gdzie pisało jak to zrobić. Facet był tak zdziwiony co to jest, że całą usługę wykonał mi gratis, co więdzej za darmo wlutował mi oscylator 66Mhz którego sam nie miałem.

[#10] Re: AmigaOne i debug na port szeregowy

@SirLEO, post #8

Nie bałem się bo kiedyś przelutowywali mi mnożnik na BPPC i ładnie działało. Fakt jakieś ryzyko jest ale opłaciło się.
[#11] Re: AmigaOne i debug na port szeregowy

@Mufa, post #9

mi kiedyś serwis RTV naprawił CV64, panowie przelutowali VideoRam, a do sprawdzenia musiałem pożyczyć im moją ówczesną A4000.
[#12] Re: AmigaOne i debug na port szeregowy

@SirLEO, post #8

Za stary już jestem na takie zabawy ;)
[#13] Re: AmigaOne i debug na port szeregowy

@MinisterQ, post #12

A gdzie tam. Jeszcze 20 lat zabawy, a pozniej jeszcze 10 lat na refleksje, a poznej ze 30-OO na profity ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem