Komentowana treść: Amiga Development Tools
[#1] Re: Amiga Development Tools
Na dole sie kloca, a u gory zgoda... No patrzcie.. Zupelnie inaczej niz w panstwie (nie tylko polskim)... :D
[#2] Re: Amiga Development Tools

@Masta Krishna, post #1

Dokładnie, news tak miły, że aż łezka się w oku kręci. Taka wszechamigowa solidarność! Takie pikne GCC ze zintegrowanym edytorkiem i innymi ułatwiającymi życie dodatkami. Może się doczekam.
[#3] Re: Amiga Development Tools

@Prince, post #2

O ile pamiętam to wszystko kończyło się na obietnicach, a w lepszych przypadkach na długie oczekiwanie kiedy "coś" wyjdzie dla userów
[#4] Re: Amiga Development Tools
Nieprawdopodobne... Jak to wypali, to będzie coś...
[#5] Re: Amiga Development Tools

@Prince, post #2

A po co czekać na GCC integrowane z edytorem skoro już od dawna takie rozwiązanie istnieje i nazywa się GoldED AIX? Są nawet jego okrojone wersje jak np. MorphED...



Jak chcesz sprawdzić w działaniu to można pobrać wersje trial ze strony:

http://dietmar-eilert.net/golded/files.htm
[#6] Re: Amiga Development Tools

@MinisterQ, post #4

s/jak/jesli



Sceptyk
[#7] Re: Amiga Development Tools

@grxmrx, post #5

Wiedziałem, że skończy się na GoldED. Nie jest to w sumie zła (chyba) opcja. Nie za bardzo się polubiliśmy, ale nie śmiem powiedzieć że GED jest "bad" ;) Niezbyt inuicyjnie jak dla mnie po prostu się go konfiguruje.



Szykuję miejsce na GED AIX, który swoje waży.



Czy w ww pakiecie instalacja/konfiguracja została jakoś zautoamtyzowana, czy też jest to GoldED+kompilator C (jaki?)+ewentualny skrypt Arexx.

[#8] Re: Amiga Development Tools

@Prince, post #7

Jest zautomatyzowana, powiedziałbym że dla niektórych aż nadto...
[#9] Re: Amiga Development Tools

@grxmrx, post #8

Szczerze mówiąc bardziej odpowiadała mi poprzednia wersja ze skrypatmi Arexxa... ale nawet w tej z modułami zewnętrznymi udało mi się to i owo w GED-zie poprawić...(makemake)
[#10] Re: Amiga Development Tools

@Prince, post #7

Czy w ww pakiecie instalacja/konfiguracja została jakoś zautoamtyzowana, czy też jest to GoldED+kompilator C (jaki?)+ewentualny skrypt Arexx.


w komplecie masz kompilatory gcc i vbcc dla systemu 3.x,4.x,MOS + pakiety developerskie.. a to waży...

A co do funkcjonalności GED-a jako środowiska IDE.. to najlepsze rozwiązanie jakie znam. Dla mnie rewelacja.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem