Komentowana treść: DiskMaster 2 dla OS 2.x - po raz ostatni
[#1] Re: DiskMaster 2 dla OS 2.x - po raz ostatni
Cóż za strata dla jakże licznych użytkowników z systemem 2.x... ;)
[#2] Re: DiskMaster 2 dla OS 2.x - po raz ostatni
Ciekawy jestem co kierowało użytkownikami, którzy namawiali autora na wersję dla OS 2.x. Nie wierzę, że przez parę lat nie można było sobie uzbierać 80 zł na A1200. Dało się to zrobić żyjąc w trzecim świecie, a nawet w Polsce, Rumunii czy na Ukrainie. Proponuję pójść za ciosem i wymusić wersję dla OS 1.3. ;) To się nazywa "wsteczny postęp".
[#3] Re: DiskMaster 2 dla OS 2.x - po raz ostatni

@MDW, post #2

Wiesz, moze nie w tym rzecz. Jest wielu hobbystow ktorzy oprocz wypasionych Amig uzywaja A600 (lub cos podobnego z kick 2.0). Ja sie nie dziwie odkad Disk Master ladnie operuje na zipach (bez bawienia sie dodatkowym softem) i ma coraz wieksze mozliwosci...
[#4] Re: DiskMaster 2 dla OS 2.x - po raz ostatni

@Andrzej Drozd, post #3

... przy stosunkowo niewielkich wymaganiach pamięciowych, a dla osób, które bawią się hiper-hobbystycznie w A600 z 1MB Chipu to jest jak skarb.
[#5] Re: DiskMaster 2 dla OS 2.x - po raz ostatni

@MDW, post #2

Co by nie mówić, to chyba oprócz PageStreama jedyny stale rozwijany program praktycznie od początku istnienia Amigi aż do dziś. Może przy okazji nadchodzących rocznic i urodzin, autor chciał przypomnieć jak to dawniej bywało i wypuścił coś na maszyny retro ;)

[#6] Re: DiskMaster 2 dla OS 2.x - po raz ostatni

@MDW, post #2

Nie chodzi tu o kupno A1200, po prostu są liczni userzy np.A600 którzy nie potrzebują nowszego sprzętu i lubią to co mają ...

[#7] Re: DiskMaster 2 dla OS 2.x - po raz ostatni

@DiloN, post #6

którzy nie potrzebują nowszego sprzętu



Nie potrafię sobie czegoś takiego wyobrazić.



lubią to co mają



W to już prędzej uwierzę. To może mieć tylko i wyłącznie hobbystyczno-nostaligiczne podłoże. Ja po kupnie Pegasosa straciłem resztki szacunku dla mojej 060+ppc+bvision+fastata+... Nie wiem czy jest coś co zmusiłoby mnie jeszcze do używania tego. Hmmm... i pomyśleć, że w "normalnym świecie" to ja jestem uważany za nostalgika i oldskulowca. ;)

[#8] Re: DiskMaster 2 dla OS 2.x - po raz ostatni

@MDW, post #7

Idac tym tokiem myslenia to na klasyczne Amigi nic nie powinno sie

pisac, bo to tez starocie. Ale cala masa ludzi tego uzywa, z obserwacji

allegro wychodzi ze ludzie kupuja z nostalgii stare A500.

I dla kogos kto chce powspominac stare dobre czasy i pograc w stare gierki

tak wybor jest logiczny i ekonomiczny.

Dla nich nielogiczne bedzie wydawanie tysiecy zl na Pegasosa lub A4.

Do gier sa takie sobie, peceta nie przelicytuja z powodow brakow w oprogramowaniu.

Normalnie bez sensu.
[#9] Re: DiskMaster 2 dla OS 2.x - po raz ostatni

@RadoslawF, post #8

I takim ludziom na pewno jest potrzebna najnowsza wersja DiskMastera z obsluga ZIPow i innymi p******ami... ;)
[#10] Re: DiskMaster 2 dla OS 2.x - po raz ostatni

@Masta Krishna, post #9

I takim ludziom na pewno jest potrzebna najnowsza wersja DiskMastera z obsluga ZIPow i innymi p******ami..



Takim może nie, ale np. jakiemuś posiadaczowi A3000 z CSPPC i innymi dodatkami, być może już tak.

[#11] Re: DiskMaster 2 dla OS 2.x - po raz ostatni

@Mufa, post #10

Jakos trudno mi jest uwierzyc, ze ktos kto ma PPC nie ma ROMu 3.x przynajmniej mapowanego...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem