Komentowana treść: AmigaOS 4.0: sterownik, mikser dźwięku, biblioteka
[#1] Re: AmigaOS 4.0: sterownik, mikser dźwięku, biblioteka
jako ze jestem trolem.



troll mode on:



ciekawe kto to wykorzysta, zwazywszy ze sa problemy na m*1 oraz a****e z wolnymi slotami pci



troll mode off
[#2] Re: AmigaOS 4.0: sterownik, mikser dźwięku, biblioteka

@stefkos, post #1

Każdy, kto sobie dokupi Raiser Card.
[#3] Re: AmigaOS 4.0: sterownik, mikser dźwięku, biblioteka

@SirLEO, post #2

Niekoniecznie. Ten sterownik i mikser jest też dla samej MicroA1, gdyż ona posiada układ dźwiękowy CMI8738.
[#4] Re: AmigaOS 4.0: sterownik, mikser dźwięku, biblioteka
bilem akurat do dawnych komentow gdzie bylo powiedziane "do czego mi wiecej slotow pci", a teraz nagle jest coraz wiecej sterownikow do przeroznego rodzaju sprzetu...no ale coz.

troll mode off i koncze ten topik, bo wogole tu glosu nie powinienem zabierac
[#5] Re: AmigaOS 4.0: sterownik, mikser dźwięku, biblioteka
A czy jest taki sterownik dla układów cim8738 na MOSa bo mam karte z tym układem i chciałbym ja wykorzystać w pegazie. Zaznacze że wczesniej sie tym wogóle nie inetersowałem więc nei mam pojęcia o sterownikach do tego typu kart.
[#6] Re: AmigaOS 4.0: sterownik, mikser dźwięku, biblioteka

@Pawel Kobylarz, post #5

Co złego jest w dźwięku który jest na płycie, że tak zapytam z ciekawości?
[#7] Re: AmigaOS 4.0: sterownik, mikser dźwięku, biblioteka

@MinisterQ, post #6

Ależ nic :) problem mam w tym że mam 6 kanałowe głośiniki i takie raczej nie da sie wpiąć do zintegrowanej karty ponieważ ma jedno wejście a głośniki 3 wtyczki wiem że moge sobie kupic SBlive jednak w domu znalazłem karte z układem cim8738 i chciałbym ją wykorzystać jeśli to mozliwe tymczasowo mam wpiętą jedna wtyczke z trzech :) i grają mi tylko 2 głośniki pozostałe milcza.
[#8] Re: AmigaOS 4.0: sterownik, mikser dźwięku, biblioteka

@Pawel Kobylarz, post #7

karte z układem cim8738 i chciałbym ją wykorzystać jeśli to mozliwe



Nie ma sterowników do tej karty pod mosa.
[#9] Re: AmigaOS 4.0: sterownik, mikser dźwięku, biblioteka

@MinisterQ, post #8

Nie ma sterowników do tej karty pod mosa.




Szkoda, w takim razie jedynym rozwiązaniem abym mógł korzystać z głośników jest zakup SBLive.







Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem