Komentowana treść: AVD GUI Builder 0.3.0.72
[#1] Re: AVD GUI Builder 0.3.0.72
Wszelkie kreatory GUI must die. ;)
[#2] Re: AVD GUI Builder 0.3.0.72

@MinisterQ, post #1

Dlaczego? Skoro Ty ich nie uzywasz, to nie znaczy, ze nikomu nie sa do niczego potrzebne.
[#3] Re: AVD GUI Builder 0.3.0.72

@XaVeR, post #2

czekamy na twoj pierwszy program napisany z uzyciem tego czegos.

Do tego przyszykuj sie za placenie za ten program...jest shareware czy komercyjny..juz nie pamietam
[#4] Re: AVD GUI Builder 0.3.0.72

@XaVeR, post #2

Generalnie chodzi o to, że takie programy uczą złych nawyków, i tylko pozornie wspomagają programowanie. Na pewnym etapie skomplikowania GUI ciężko jest już je modyfikować, i ostatecznie wychodzi sieczka, a nie program...

Ale oczywiście to tylko moje zdanie, i nikt nie musi się z nim zgadzać.
[#5] Re: AVD GUI Builder 0.3.0.72

@MinisterQ, post #4

Jasne, ze to nie jest najlepsze rozwjazanie uzywac takich programow. Ja wcale nie mowie, ze ja ich uzywam, czy ze sa genialne. Ale trudno miec pretensje, ze ktos napisal/pisze taki program i ze ktos jego uzywa.

Moim zdaniem jest to lepsza wiadomosc niz gorsza ze takie oprogramowanie (bycmoze wiekszosci niepotrzebne) powstaje.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem