Komentowana treść: ValiantVision
[#1] Re: ValiantVision
w dodatku nie jest wykluczone, że powstanie we wszelakich możliwych wersjach (AmigaOS 3.x, AmigaOS 4.0, AROS, MorphOS)



Klasa facet! A gdyby tak robili wszyscy amigowi programiści? Ktoś by na tym stracił?

[#2] Re: ValiantVision

@tomek, post #1

Trochę za dużo sprzętu trzeba nakupić, żeby móc serio wspierać wszystkie systemy...
[#3] Re: ValiantVision

@Grzegorz Kraszewski, post #2

No niekoniecznie - wystarczy PC (AROS) i A4000/A1200+PPC (AOS3.x, 4.0 i teraz MOS)
[#4] Re: ValiantVision

@reactor, post #3

Hmm, chyba jednak nie, bo OS4 zdaje się nie wyszedł na klasyki. Poza tym przejście z Pegasosa 2 na wyżej wymienioną konfigurację (a tak to wygląda z mojej perspektywy), to krok w tył.

[#5] Re: ValiantVision

@reactor, post #3

A co gdy w PC siedzi Radeon? Kupowanie specjalnej karty żeby ruszył?
[#6] Re: ValiantVision

@tomek, post #1

Klasa facet! A gdyby tak robili wszyscy amigowi programiści? Ktoś by na tym stracił?



Autor PicShow robi podobnie. Nie jestem pewien czy wspiera AROSa. Ale napweno robi wersję dla procków 68000, 020, 040, dla WOSa, dla PUPa !, dla MOSa i OS4. Nie jestem też przekonany czy na pewno posiada te wszystkie komputery, jednak pokazuje że można.

[#7] Re: ValiantVision

@Grzegorz Kraszewski, post #2

systemy są wspierane przez openpci, jak zrobi takie coś jak AmithlonTV tyle w mui to bajer (no i zeby jeszcze dodał obsługe teletextu nie mówiąc już o overlayu - bo mocno AmithlonTV zżera procek)

[#8] Re: ValiantVision

@Grzegorz Kraszewski, post #4

Hmm, chyba jednak nie, bo OS4 zdaje się nie wyszedł na klasyki.
Zgadza sie, jedynie betatostery maja do niego dostep. W przyslosci (when its done) bedzie to mozliwe.



Poza tym przejście z Pegasosa 2 na wyżej wymienioną konfigurację (a tak to wygląda z mojej perspektywy), to krok w tył.
W Twoim przypadku tak. Co nie oznacza, ze do kazdego sytemu potrzebny jest inny sprzet (choc na pewno by sie przydal).

[#9] Re: ValiantVision

@reactor, post #8

betatostery



[#10] Re: ValiantVision
ValiantVision



nowa nazwa o niebo lepsza.
[#11] Re: ValiantVision
Z uwagi na ataki spamerów lista dyskusyjna AmithlonTV zostanie wkrótce zamknięta. W zamian otwarto nową listę dyskusyjną o naziwe valiantvision.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem