Komentowana treść: Lame 3.96.1 dla WarpOS-a
[#1] Re: Lame 3.96.1 dla WarpOS-a
Nie mogę co się dzieje :o ostatnio same cukiereczki :D
[#2] Re: Lame 3.96.1 dla WarpOS-a
panowie powiedzcie mi czy jest mozliwosc wyboru opcji takich jak alt preset abr,alt preset insane etc... poprawia to bardzo jakosc. wiecej na ten temat po polsku jest tutaj.

http://www.cdrinfo.pl/software/artykuly/artykul_w.php?ID=20030509160730&nrstrony=34

moze poprostu cos przeoczylem przy szybkim przegladaniu dokumentacji w archiwum. ale dzienki tym ustawieniom mp3 posiadaja owiele lepsza jakosc.
[#3] Re: Lame 3.96.1 dla WarpOS-a

@jimiche, post #2

-h



ja encoduje tylko z vbr, przykład z cli: lame -h (default -m(ode) j(oint) to lepiej niż s) -vbr (-VBR od 0 do 4 def) -q 0 plik_audio



j/w już lepszej jakości w mp3 z lame nie bedzię, no chyba jak damy -b min 320 i -B max 320 ;)



[#4] Re: Lame 3.96.1 dla WarpOS-a

@jimiche, post #2

ABR (average bitrate) obsługiwany jest od bardzo dawna. Pozostałe podejrzewam, że także, bo w wersji 2.5 TheMPEGEncGUI autor musiał dodać sporo nowych ustawień obsługiwanych przez Lame. Sprawdzę i napiszę więcej.
[#5] Re: Lame 3.96.1 dla WarpOS-a

@mailman, post #4

o abr i vbr pod lame to wiem uzywalem tego na amisi jeszcze jak mialem hdd i powiem ze akorat swietnie to dzialalo (niestety ppc603e175mhz jeden kawalek sie robil w 1:0,4) czyli raczej wolno oczywiscie byl wybrany pelny zakres od chyba 32kbps do 320kbps+ high quality... ale ustawienia typ alt preset to jakby max co da sie z tego wycisnc... tak przy okazji to dzienki tym ustawienia "nowe lewe albumy udostepniane na necie" (prosze wszystkich czulych na tego typu tematy o nie komentowanie tym razem ze to nielegalne etc.) przechodza renesans znowu w formacie mp3. i sa to wlasnie ustawienia alt preset czesto jest to zaznaczone w plikach typu *.nof dolanczanych do lewych albumow.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem