Komentowana treść: Estrada i Studio - amigowy akcent
[#1] Re: Estrada i Studio - amigowy akcent
No proszę, gdzie nie spojrzeć tam Amiga ;)

Świetny utworek, bardzo mi przypadł do gustu. Utrzymany w tonacji J.M.Jarre, ale to wcale nie ujmuje utworowi.

Super!
[#2] Re: Estrada i Studio - amigowy akcent
Mafiu! Mafiu! Pod tą ksywą występował ongiś ten muzyk. Byłem jego fanem, myślałem, że zapadł się pod ziemię, a tu proszę! Polecam jego "Nimfę" i "Antichrista".
[#3] Re: Estrada i Studio - amigowy akcent

@KAM_, post #2

Mafiu... tak tak, to były czasy... Wprawdzie raz o mało się pod ziemię nie zapadłem, ale istnieję nadal. Nie tworzę już jednak tyle co kiedyś - człekowi lat przybyło, ma swoje sprawy, wiadomo. Ale myślę, że tzw. duch pozostał z grubsza ten sam, i niech trwa do końca...



Już nie jestem aż taki Antichrist jak wówczas, i tej Nimfie już utworu nie zadedykuję... Wiele kawałków przywołuje wspomnienia, i najważniejsze, że muzyka pozostała. :)



Miło mi że ktoś jeszcze pamięta - pozdrawiam.

[#4] Re: Estrada i Studio - amigowy akcent

@Ijon_Tichy, post #3

Stary, IMO byłeś najbardziej niedocenionym muzykiem amigowym w Polsce. W ogóle jakoś twoja ksywa nie była często na ustach/klawiaturach naszych i nawet nie wiem jakim ja przypadkiem trafiłem na twoje modki. Dziś z prawdziwą nostalgią słucham "Antichrista" i "Nimfy" (najlepszy modki napisane na starym DIGI Boosterze IMO ;]). Dzięki Ci za te piękne melodie! (Choś jeszcze klimat "Gwiezdnego Szlaku jest super").



PS: taka ciekawostka. Jak miałem gołą A1200, to jedymy sposoben na wczytanie "Antichrista" do pamięci było uruchomienie Ami bez s-s, odpalenie DB 1.7 i wczytanie modka. DIGI Booster pokazywał wtedy, że zostało 666 kB wolnej pamięci... Coś jest w tej twojej muzyce. ;)
[#5] Re: Estrada i Studio - amigowy akcent

@Ijon_Tichy, post #3

Nie będę kłamał, że Twoja ksywa jest mi znana. Tak jak napisał KAM W ogóle jakoś twoja ksywa nie była często na ustach/klawiaturach naszych. Czy byłeś/jesteś amigowym scenowcem? Pytam z ciekawości. A zachęcony wypowiedzią KAMa zaraz ściągnę Twoje modki :)

Pozdrawiam!
[#6] Re: Estrada i Studio - amigowy akcent

@KAM_, post #4

http://main.aminet.net/package.php?package=mods/ijont/046_gwiezdnysz.lha :)
[#7] Re: Estrada i Studio - amigowy akcent
Moja "kariera" na scenie była krótka - o ile dobrze pamiętam, w latach 1996-97 byłem członkiem grupy Genetic i w dwóch ich produkcjach pojawiły się moje moduły - w demie Profanation oraz intrze Suicide (utwory to odpowiednio Tranzeomatics i Intr-X 18). Poza tym startowałem ze dwa razy na music-compo - raz nie przeszedłem selekcji, a za drugim razem organizatorzy "zapomnieli" puścić moduły DIGI Boostera... No cóż, zabrakło szcześcia, ale na copy parties bawiłem się całkiem dobrze... ;)



Z tymi 666kb to zbieg okoliczności... a może i nie?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem