Komentowana treść: Blender - nowa wersja
[#1] Re: Blender - nowa wersja
Zastanawiam się jak wytłumaczyć autorowi portu żeby nacisnął klawisz F12 i zobaczył piękny zwis. Po angielsku nie rozumie, bo ta wersja ma tak nadal. :)
[#2] Re: Blender - nowa wersja

@MDW, post #1

Albo nie jest w stanie zreprodukowac tego zwisu? Ja naciskam F12 i jedyne co dostaje to wyrenderowany obrazek :)
[#3] Re: Blender - nowa wersja

@marcik, post #2

U mnie też wszystko jest w porządku jak program jest odpalony na oknie. Jak odpalę na ekranie to zwis jest za każdym razem. No a akurat wyjątkowo w przypadku tego programu wolę na ekranie. :)
[#4] Re: Blender - nowa wersja

@MDW, post #1

Jak to było poprzednio?

"Suxx, suxx! In fullscreen try F12, and what? Shit! Fix it or die!"
[#5] Re: Blender - nowa wersja

@SirLEO, post #4

Ooo nie - drugi mail był już normalnie napisany. Zdania były złożone, wszystko napisane poprawnie. :) Co ciekawe - na pierszego maila w stylu "hasłowym" dostałem odpowiedź, a na drugiego "rozbudowanego" i pisanego poprawną angielszczyzną nie dostałem odpowiedzi, hehehe. :D

[#6] Re: Blender - nowa wersja

@marcik, post #2

U mnie na Voodoo3 3000 tez sie wieszal rendering. Dzialal dopiero jak dluzej pouzywalem jakichs programow korzystajacych z 3d. Teraz na Radeonie 9000 render dziala bez problemow, ale nie sprawdzalem jeszcze tej najnowszej wersji blendera.

Czy to normalne, ze na Radeonie dalej mi mrugaja napisy w MPlayerze? Bylem pewny, ze na Radeonie juz tego nie ma.
[#7] Re: Blender - nowa wersja

@quaint, post #6

Zależy od wersji mplayera, niestety te dobrze dekodujące tak mają....
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem