Komentowana treść: Sterowniki i mikser dźwięku
[#1] Re: Sterowniki i mikser dźwięku
Ja w zastępstwie niejako wystąpię i zapytam co to znaczy "prawdopodobnie udało się rozwiązać"?



a) u autora udało się rozwiązać, ale u innych dalej jest problem

b) autor sam nie jest pewien czy udało mu się problem rozwiązać

c) MorphOS i tak suxx
[#2] Re: Sterowniki i mikser dźwięku

@Grzegorz Kraszewski, post #1

Znaczy że pewnie u autora problem już nie występuje i teraz czeka na reakcje szerszej grupy userów, czy u nich też będzie OK.

Problem o którym mowa nie objawia się natychmiastowo, więc trochę trudniej go namierzyć. Zazwyczaj jednak dawał o sobie znać maksymalnie do 2 godz. Ja w tej chwili słucham muzy i buszuje po sieci już od około 4 godz, więc dochodzę do wniosku że nowy sterownik jest OK. Choć przydałoby się zrobić jeszcze kilka takich sesji aby mieć 100% pewność.

[#3] Re: Sterowniki i mikser dźwięku

@Mufa, post #2

ah ten cudowny sprzet, lezka mi sie w oku kreci jak widze co piszesz.



(ws tym oto tekscie nie obrazam ani ciebie ani twoje hobby)
[#4] Re: Sterowniki i mikser dźwięku

@stefkos, post #3

Jak masz coś do sprzętu to napisz do Creative, przy okazji napomnij o udostępnieniu dokumentacji. Z innymi kartami muzycznymi nigdy na AONE nie było problemu.
[#5] Re: Sterowniki i mikser dźwięku

@stefkos, post #3

Co do dźwięku to Deez miał podobnie w pegu I. Z tym że szarpanie dźwięku objawiało mu się przy przełączniu ekranów.. (widziałem osobiście) ale o ile wiem też z netu korzystał...

[#6] Re: Sterowniki i mikser dźwięku

@MaaG^dA, post #5

nie zwalaj na arctice nadaremno. to nie moze byc jej wina.

arctica s is bugfree
[#7] Re: Sterowniki i mikser dźwięku

@MaaG^dA, post #5

Co do dźwięku to Deez miał podobnie w pegu I. Z tym że szarpanie dźwięku objawiało mu się przy przełączniu ekranów.. (widziałem osobiście) ale o ile wiem też z netu korzystał...



Ja tam nigdy nie miałem szarpania dźwięku. Mogłem przełączać ekrany do woli i robić inne cuda a karta działała idealnie. Nie było reguły, mogłem z kolei nie robić prawie nic, np czytać komenty na PPA przy muzyce i nagle błąd dawał znać o sobie. A jak już dał znać to jedyne co mogłeś zrobić to twardy reset.

Davy uskarżał się że Creative jako jedyna firma nie udostępnia dokumentacji do swoich kart, stąd chyba nie ma co się dziwić że akurat ze sterownikami do kart tej jednej firmy były problemy.

[#8] Re: Sterowniki i mikser dźwięku

@stefkos, post #6

A czy ja coś mówiłem ? A tak swoją drogą.. skoro na OS4 i dma działa, i z dźwiękiem nie ma problemów.. hmm.. to dlaczego ja zmieniałem płytę ?
[#9] Re: Sterowniki i mikser dźwięku

@MaaG^dA, post #8

i co dalej z programami do ogladania tv....

pewnie nikomu sie nie chce pisac bo po co:P

[#10] Re: Sterowniki i mikser dźwięku

@MaaG^dA, post #5

Czy podobnie, hmm, nazwałbym to prędzej "muleniem, zwalnianiem, pierdzeniem ;) ". Aha, zapomniałeś dodać, że przy aktywacji okien też takie coś miało miejsce. No i najważniejsza chyba rzecz, ta niedogodność nie miała miejsca zaraz po starcie MOSa. Dało to się odczuć dopiero po jakimś czasie (krótszym lub dłuższym) używania systemu. Poza tym problem ten znikł raz na zawsze, a to za sprawą Pega 2 :) .

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem