Komentowana treść: Thilo Koehler - wrzutka na Aminet
[#1] Re: Thilo Koehler - wrzutka na Aminet
TKPlayer jest lekkim i bardzo dobrym playerem zwłaszcza, że jako jeden z niewielu (jak MakeCD) rozpoznaje CDDA RAW :), może go nawet podmienie pod deficons jak to mam pod AmigaOS 3.9, bo na MorphOS 1.4.5 to nie udało mi się jeszcze zatrzymać odgrywania mp3 przez datatypes :(
[#2] Re: Thilo Koehler - wrzutka na Aminet

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

na MorphOS 1.4.5 to nie udało mi się jeszcze zatrzymać odgrywania mp3 przez datatypes



A jakim programem odtwarzałeś?
[#3] Re: Thilo Koehler - wrzutka na Aminet

@Grzegorz Kraszewski, post #2

no z ikony :)
[#4] Re: Thilo Koehler - wrzutka na Aminet

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #3

pod Ambientem jest w pulldown menu pozycja bodajże Sound (nie pamiętam dokładnie, teraz akarat piszę z PC) - otwieraz nią malutkie okienko z przyciskami Play i Stop - właśnie do kontroli odtwarzania MP3 z poziomu Ambienta
[#5] Re: Thilo Koehler - wrzutka na Aminet

@wali7, post #4

nom jest faktycznie w górnym menu utilities - sound :)



to mam jeszcze jedno pytanie czemu na klasyku nie można w Audio AHI ustawić częstotliwości odgrywania dźwięku 48Hz tylko max 27429Hz jak w PAL-15kHz?
[#6] Re: Thilo Koehler - wrzutka na Aminet

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #5

A odtwarzać w częstotliwości większej od 27429Hz da się? Jeśli nie, to AddAudioModes DblScan powinno pomóc.

[#7] Re: Thilo Koehler - wrzutka na Aminet

@Kamul, post #6

nie da się odtwarzać w większej i addaudiomodes dblscan nic nie dało, dałem refresh, a w prefsach dalej to samo
[#8] Re: Thilo Koehler - wrzutka na Aminet

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #7

Da się, przynajmniej w Songplayerze, zmienna cyberpraphx/56khzaudio.
[#9] Re: Thilo Koehler - wrzutka na Aminet

@Sylwester, post #8

Działa dzięki :) No jasne standardowo tego pliku nie ma, a ja z przyzwyczajenia sprawdziłem nie tam gdzie trzeba



Jest jeszcze jakiś nowy konfig, którego nie miałem w cgx4 "NOCHIPSCREEN" standardowo jest na "0" wyłączone.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem