Komentowana treść: AHI 6.0 RC4
[#1] Re: AHI 6.0 RC4
i widac ze jak sie chce to mozna przygotowac odzielne wersje jakiegos softu na wszystkie amigowe i "ami podobne" systemy.
[#2] Re: AHI 6.0 RC4
Jestem pewien, że użytkownicy Amithlona i tak będa musieli używać wersji dla 68k, bo ta amithlonowa nie będzie działać wogóle. :P
[#3] Re: AHI 6.0 RC4

@Mario, post #2

A na pewno masz odpalonego w tle RunElfa z parametrem PATCH ( najnowsza wersja do pobrania stad - http://www.lysator.liu.se/~lcs/files/gg-cross/ )?
[#4] Re: AHI 6.0 RC4

@jimiche, post #1

No właśnie to samo mnie zaintrygowało. Czy to oznacza, że ten Pan posiada:



1. Amigę klasyczną

2. Amigę One

3. PC

4. Pegasosa

5. emulator Amithlon



????

[#5] Re: AHI 6.0 RC4

@tomek, post #4

ad.1 i ad.5 zawierają się w ad.3 :)
[#6] Re: AHI 6.0 RC4

@tomek, post #4

A slyszales kiedys o cross-compilatorach??
[#7] Re: AHI 6.0 RC4

@Masta Krishna, post #6

Ja się na tym za bardzo nie znam, ale Krashan napisał mi, że aby skompilować program dla AROSa trzeba mieć pieca... Dlaczego mam mu nie wierzyć?

Podejrzewam, ze podobnie może być z natywnym kodem dla Amithlona.

[#8] Re: AHI 6.0 RC4

@Baron Althaar, post #5

eeee...

nie każdy, kto ma ad.3. ma też ad.5 a ad.5 nie emuluje wszystkieco, co ma ad.1 :P

[#9] Re: AHI 6.0 RC4

@tomek, post #7

Żeby skompilować nie musi mieć tego systemu/komutera ect, ale żeby
wyłapać niektóre błędy to, jeśli ktoś nie ma środowiska zbliżonego, to
musi na to poświęcić za dużo czasu i wymiany informacji
użytkownik/programista. Czasem po prostu nie ma się na to
wystarczająco dużo czasu....
[#10] Re: AHI 6.0 RC4

@Masta Krishna, post #3

Najnowszy runelf jest bardzo niedopracowany i powoduje niestabilność AOS na Amithlonie.
[#11] Re: AHI 6.0 RC4

@tomek, post #7

Jak ktoś dobrze zna GCC, to jest w stanie przygotować kompilatory obejmujące AmigaOS 3, AmigaOS 4, MorphOS, Amithlon, AROS, pracujące na dowolnym systemie z powyższych. Problemy zaczynają się przy testowaniu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem