Komentowana treść: ezTCP 0.7
[#1] Re: ezTCP 0.7
test
[#2] Re: ezTCP 0.7

@luk_, post #1

Sorki za zasmiecanie ale ten test dotyczyl ostatnich problemow z logowaniem (i przy okazji z zamieszczaniem komentarzy) z IBrowsa.



Ponizszy tekst mial byc na forum ale tam wczesniej nie dalo sie tego wyslac wiec wklejam go tu:

Hej, wlasnie zalogowalem sie z IBrowsa tylko ze jest male ale:) tzn zarejestrowalem sie na nowo, zmieniajac nieznacznie swoja ksywe. No i jest ok. Moze wiec rozwiazac ten problem w ten sposob, ze grxmrx zlikwidowal by konta tym osobom ktore nie moga sie zalogowac a te osoby zerejstrowaly by sie ponownie? Jesli to rzeczywiscie cos da to moje konto mozna skasowac juz teraz, a ja zarejestruje sie na nowo pod tym samym nickiem

Pozdrawiam!
[#3] Re: ezTCP 0.7

@luk_, post #2

faktycznie tak jest
[#4] Re: ezTCP 0.7

@rzookol_, post #3

Logowanine przecieű poprawiono. Problemem jest jeszcze ten requesterek przy odpisywaniu na Forum. Jak piszë tu, to problemu nie ma.
[#5] Re: ezTCP 0.7

@kmilota, post #4

Ja pod IB nie miałem problemów z logowianiem, ale po wpisaniu komentarza i wysłaniu pojawiał się requester "data missing" czy jakoś tak. Komentarz zazwyczaj był wysłany.
[#6] Re: ezTCP 0.7

@kmilota, post #4

A jeśli napisze, że nic nie poprawiono bo nic nie zmieniono?

W skryptach logowania i wysyłania nic nie zmieniałem od bardzo dawna, problem jest po stronie niektórych użytkowników IBrowse, zdania nie zmienie i żadne przykłady typu ponowna rejestracja mnie nie przekonają (bo to absurd), nowy użytkownik nie różni się niczym od użytkownika, który od dawna jest zarejestrowany.
[#7] Re: ezTCP 0.7

@grxmrx, post #6

Może wystarczy jak się wylogują i zalogują ponownie.... Ja mialem
problemy pod voyagerem, dawno temu jak cos tam pozmieniales i to
pamietasz pomoglo...
[#8] Re: ezTCP 0.7

@Kaczus, post #7

U mnie wlasnie problemy zaczely sie gdy calkowicie sie wylogowalem, usunalem Cache i ciasteczka. Dopoki tego nie zrobilem to wszystko dzialalo, mimo ze pierwszy sygnal o takich problemach byl znacznie wczesniej.

Zaloze sie ze gdyby teraz czesc uzytkownikow IBrowsa wylogowala sie, usunela ciasteczka i Cache to juz sie powtornie nie zaloguja ;)



[#9] Re: ezTCP 0.7

@grxmrx, post #6

problem jest po stronie niektórych użytkowników IBrowse, zdania nie zmienie i żadne przykłady typu ponowna rejestracja mnie nie przekonają



Jednak coś w tym prawdy musi być. Sam byłem świadkiem, jak brat założył nowe konto. Tego samego dnia się wylogował i ponowne zalogowanie nie było już możliwe...
[#10] Re: ezTCP 0.7
Przepraszam, że się wtrącę... ale czy to jest dyskusja na temat?
[#11] Re: ezTCP 0.7

@SirLEO, post #10

ee..to sa testy logowania robione "na stosie" eztcp:)
[#12] Re: ezTCP 0.7

@stefkos, post #11

Test - no i sie zalogowalem wiec jaki problem, tylko nie widze siebie na PPA i Avatarřw czemu?



Musialem wyslac zadanie zmiany hasła bo zapomnialem starego i nowe zaraz dostalem na maila :) wylogowalem sie, wylaczylem IB2.3(DEMO nie jakis uszkodzony CRACK), wlaczylem no i jestem :D choc nie mam latwo przyznacie sie zalogowac wpisujac takiego nicka

[#13] Re: ezTCP 0.7

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #12

Test - no i sie zalogowalem wiec jaki problem, tylko nie widze siebie na PPA i Avatarřw czemu?


Wejdź w ustawienia strony i daj "Zapisz".
[#14] Re: ezTCP 0.7

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #12

Test2 - i znowu jestem! :) Wczesniej restartowalem Amy po wczytaniu systemu odpalilem FM i wykasowalem wszysko co jest w katalogu IBrowse/Cache/ lacznie z podkatalogami (cache dyskowe mam wylaczone, a i tak jakies smieci tam sie nagrywaja), nastepnie odpalilem na czysto IBrowse2.3 i sie normalnie zalogowalem i ten komentarz wlasnie pisze gitara gra :D



Do GRXMRX:



Fajnie jak te nasze avatary default by byly widoczne na stronie, nawet dla wszystkich bez logowania odwiedzajacych PPA, bo ladniej (naprawde) wyglada strona z naszymi avatarami :)

[#15] Re: ezTCP 0.7

@luk_, post #1

Faktycznie - to logowanie w amipseudo przeglądarkach cokolwoek kuleje

:( z Voyagerem tez sie kaszanii

Ale ja chcialem o ezTCP - wreszcie sie spiąłem w sobie i

zainstalowałem! Nie dość że działa, to jeszcze stabilnie i bez

problemu! Do ten pory na Miami jak przez FTP (rc-FTPd na Pegu)

wgrywalem film z laptopa po LANie to udawalo sie tylko wtedy kiedy

nie dotykale Pega. Jak puściłem 2 równoległe sesjer FTP to zwieszka w

przeciągu 2-3min gwarantowana. A teraz?? MOgę mieć i 5 sesjii

równolegel, korzystać z AmiGG, YAMa i Yoyagera i działa!! No i

wreszcie nie ma chorego limitu 30/60minut jak w demo MIAMI.

Chyba się dorzucę do Bouty!)

[#16] Re: ezTCP 0.7
film 730 mb po smbfs leciał okolo 3 min
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem