Komentowana treść: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05
[#1] Re: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05
Ech, niemogli zrobić tego wcześniej? ;)

Dopiero co zainstalowałem wcześniejszą wersją na moim classicu.

Wkrótce wypróbuje go pod MOSem :D
[#2] Re: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05
Lista zmian... ufff! "Trochę" zrobili! :o
[#3] Re: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05
Nie udalo mi sie poprowadzic do dzialania na 68k OAS 3.9. Po skonczeniu prebufferowania (tam gdzie powinno zaczac juz grac) - zwis programu. Trzeba go wyrzucac SysInspectorem.
[#4] Re: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05

@Mario, post #3

Możesz zgłosić to autorowi, siedzi często na kanale #amigazeux .
[#5] Re: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05

@deez, post #4

Wygodnie mu się siedzi na kanale? Nie lepiej w fotelu usiąść?
[#6] Re: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05

@Kaczus, post #5

Nie wiem tego, najlepiej jego się zapytaj;) .
[#7] Re: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05
To jest program dla którego włączam Pegasosa. :) Jest realizacją daaaawnych marzeń o rozwijanym, stabilnym, amigowym, multiformatowym playerku z wygodną obsługą, fajnym, konfigurowalnym GUI. Jakby w każdej dziedzinie był taki programik to Windows by dzisiaj nie istniał. ;) Oczywiście to wszystko co mówię odnoszę do ANR odpalonego na maszynie z G3/G4.

[#8] Re: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05

@MDW, post #7

Zgadzam się. Nie ma tylko jednej rzeczy (którą ma AmigaAmp) mianowicie equalizera.
[#9] Re: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05

@Mario, post #3

U mnie pod OS3.9 się uruchamia. Ale nie masz czego żałować. Program jest tak powolny, że aż żal patrzeć. Od naciśnięcia guzika, do reakcji programu trzeba czekać kilka sekund. Dźwięk odtwarza raczej prawidłowo, ale tak powolnego GUI jeszcze na Amidze nie widziałem. Oczywiście wszelakie pluginy też działają z prędkością żólwia i o realtime nie ma mowy.

Na pegazie to jest bez znaczenia, bo tam jest całkiem sporo mocy i może ona iść w "gwizdek". User i tak nie zauważy, że jakiś program jest śmiesznie powolny.
[#10] Re: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05

@Prince, post #9

Classic GUI jest bardzo ładny, ale i b. wypasiony (co nie zmienia faktu, iż na G4 pożera jakieś 1% mocy)... spróbuj innych GUI - jest z czego wybierać. Nie są tak ładne, ale program nie traci na swej funkcjonalneości.
[#11] Re: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05

@Prince, post #9

Takie czasy. Jedyne co jest śmieszne w swojej powolności to Amiga klasyczna. NIE da się ciągle dodawać nowych funkcjonalności do programu, i jednocześnie oczekiwać że program będzie niesamowicie żwawy na procesorach sprzed 10 lat...

Czas wreszcie zapomnieć o m68k...
[#12] Re: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05

@MinisterQ, post #11

Zgadzam się.
[#13] Re: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05

@MinisterQ, post #11

Tak, masz rację, ale w tym wypadku chyba nie. Uruchamiam ANR w standardowej domyślnej skórce. Nie ma tam nic, co by aż tak spowolniło obsługę programu. Zrozumiałbym to gdyby były uruchomione jakieś bardziej zaawansowane graficznie funkcje (blurowane logo, albo jakaś wizualizacja).
[#14] Re: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05

@Prince, post #13

Nie ma tam nic, co by aż tak spowolniło obsługę programu.



Ale skąd Ty to możesz wiedzieć jako użytkownik? :)

Do mnie też czasem dochodzą takie pretensje, dlaczego cośtam jest wolne, etc. "bo przecież to tylko otwarcie okna, przełączenie czegośtam, i to nie ma prawa być wolne". A w rzeczywistości jest inaczej. Po prostu.
[#15] Re: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05

@MinisterQ, post #14

Bo w rzeczywistosci amigg suxx. Po prostu.

[#16] Re: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05

@marcik, post #15

Out of topic. :P Jak tam khtml? Już po ptokach? ;)
[#17] Re: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05

@Arbuz, post #8

AFAIK to regulacja niskimi, średnimi i wysokimi tonami była w którejś wersji beta ANRa, co prawda nie tak "zbajerzona" jak u konkurencji;) bo zrobiona na zwykłym oknie MUIowym. Dla mnie osobiście to jest zbędne, takie sztuczne "podbijanie" muzyki. U siebie we wzmacniaczu (NAD C320) mam dwa pokrętła regulacji (niskie/wysokie tony) ale mam je cały czas odłączone (czyli tak jakby były na zero ustawione) podczas słuchania muzyki. Według mnie podstawa to dobry sprzęt hi-fi (przede wszystkim wzmacniacz, źródło i dobre kolumny), a wtedy takie "dopalacze" stają się zbędne.
[#18] Re: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05

@Prince, post #13

hmmm, ale tam jest blurowane, animowane logo i do tego wizualizacja - widmo dzwięku... chyba że na klasykach tego nie ma (ale dlaczego miałoby nie być?).
[#19] Re: AmiNetRadio 4, czyli ANR'05

@wali7, post #18

Blurowane logo i wszystko inne działa na klasykach...

Lecz nawet z wyłączonymi wszelakimi tego typu gadżetami (standardowa skórka) GUI jest nie za specjalnie szybkie. Nie wnikam juz dalej dlaczego tak jest. Jak napisał MiniQ: niektóre programy tak maja i już! ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem