Komentowana treść: AmiCAD 2.15
[#1] Re: AmiCAD 2.15
Fajnie, że prgram się jeszcze rozwija. Cisza trawała na tyle długo, że myślałem, że to już koniec. Szkoda, że w wersji tylko dla os czwórki. Autor przepisał to pod ReAction, więc pewnie są niewielkie szanse, aby pojawiło się coś dla MOSa lub chociażby na klasyka.
[#2] Re: AmiCAD 2.15

@Kamul, post #1

Trzeba będzie emulować OS4 na MOSie pod klasykiem... Lubimy kanapki nie tylko sprzętowe
[#3] Re: AmiCAD 2.15

@Prince, post #2

Dopóki nie powstanie ReAction pod MorphOSa ;), z uruchomieniem AmiCADa pod emulacją mogą być problemy...
[#4] Re: AmiCAD 2.15

@Kamul, post #3

Jakoś Aweb jest pod reaction, i bez problemu pod mosem działa.
[#5] Re: AmiCAD 2.15

@MinisterQ, post #4

Tak, ale czy AWeb nie jest specjalnie pisany tak, aby zadowalał się także ClassAct?
[#6] Re: AmiCAD 2.15

@Kamul, post #5

ClassAct to dawna nazwa Reaction.
[#7] Re: AmiCAD 2.15

@MinisterQ, post #6

Tak, ale spodziewałem się, że Reaction wnosi coś nowego. Jedna brakująca funkcja może sprawić, że AmiCAD się nie uruchomi.



Pierwsza próba uruchomienia AmiCADa zakończyła się niepowodzeniem - brak rexxsyslib.library w wersji 45. Użyłem nieczystych sztuczek, przeszło dalej. Następny problem, to: "Library pallete.gadget doesn't have supported interface or doesn't exist in SYS:OS4EMU/Libs". I tu pytanie do zaprawionych w bojach z OS4EMU: czy można temu jakoś zaradzić? Pewnie nie bardzo...
[#8] Re: AmiCAD 2.15

@Kamul, post #7

Zapewne bez przekopiowania pallete.gadget z os4 sie nie obejdzie. Ale nie wiem czy to coś da, i czy os4emu załatwi resztę.
[#9] Re: AmiCAD 2.15

@Kamul, post #1

Autor przepisał to pod ReAction, więc pewnie są niewielkie szanse, aby pojawiło się coś dla MOSa lub chociażby na klasyka.

Na klasyku pod OS4 powinno to pojsc bez problemu.
[#10] Re: AmiCAD 2.15

@reactor, post #9

Na klasyku pod OS4 powinno to pojsc bez problemu.



Niewątpliwie. Kłopot tylko w tym skąd wziąć ten OS4 na klasyka.
[#11] Re: AmiCAD 2.15

@Grzegorz Kraszewski, post #10

Niewątpliwie. Kłopot tylko w tym skąd wziąć ten OS4 na klasyka.

Najlepiej juz dzis zaczac zbierac pieniazki, by za dwa miesiace bez problemu kupic.

[#12] Re: AmiCAD 2.15

@reactor, post #11

Jednak niewątpliwie lepszym rozwiązaniem byłoby wypuszczenie AmiCADa nie tylko dla OS4.

[#13] Re: AmiCAD 2.15

@Kamul, post #12

Dla uzytkownika MorphOS-a na pewno tak.
[#14] Re: AmiCAD 2.15
Jarek, AmiCAD to coś dla ciebie. :)
[#15] Re: AmiCAD 2.15

@R-Tea, post #14

mam już zbierać na OS4? (może pierw PPC by się przydał?.. ;) )

[#16] Re: AmiCAD 2.15

@Kamul, post #1

ReAction jest przesieű na clasiku, wiëc tu problemu nie powinno byę.
[#17] Re: AmiCAD 2.15

@kmilota, post #16

Witam s gdzie mozna wersje z 03.2004r pobrac bo w aminecie jest z 2003r
[#18] Re: AmiCAD 2.15

@Dziadziomiecio, post #17

W newsie jest napisane, że na OS4 Depot, jest link nawet.
[#19] Re: AmiCAD 2.15

@Dziadziomiecio, post #17

Tak, ostatnia wersja na Aminecie jest z grudnia 2003 (2.12). Ostatnia wersja jakakolwiek (poza 2.15) to jednak 2.14. Skąd wziąć - nie mam pojęcia. Trzeba pytać autora.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem