Komentowana treść: OS4.ppa.pl
[#1] Re: OS4.ppa.pl
No no, jestem pelen podziwu. Bardzo dobrze to sie porezetuje. Tego Wlasnie brakowalo. Wielkie dzieki.
[#2] Re: OS4.ppa.pl
Wprawdzie to jakaś konkurencja dla Execa, ale to bardzo dobrze, że pojawia się nowe źródło informacji w języku polskim.



Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości dział ten będzie większy od wszystkich innych razem wziętych ale to tylko zależy od szybkości ekspansji nowej Amigi.
[#3] Re: OS4.ppa.pl

@reactor, post #1

Dobra , no to kiedy się doczekam www.morphos.ppa.pl ?

[#4] Re: OS4.ppa.pl
Tyle czasu pracowaliscie na wizerunek portalu pegasosowo arosowego i teraz chcecie to zepsuc taka jedna strona? :P
[#5] Re: OS4.ppa.pl

@ems, post #3

Jak wyjdzie MorphOS 1.5 .
[#6] Re: OS4.ppa.pl

@Grzegorz Kraszewski, post #5

Prawie jest 1.5 :)

[#7] Re: OS4.ppa.pl

@ems, post #6

Prawie jest ta strona...? ;)
[#8] Re: OS4.ppa.pl

@marcik, post #4

Bo to jest prowokacja i iście szatański podstęp

A na poważnie - kawał dobrej roboty
[#9] Re: OS4.ppa.pl
Musze powiedziec ze strona o OS4 prezentuje sie znakomicie.

Od razu widac ze autorzy wlozyli w to bardzo duzo pracy.

Brawa z mojej strony.

[#10] Re: OS4.ppa.pl

@Phibrizzo, post #9

Strona wygląda wspaniale ;) Brawa i oklaski :D
[#11] Re: OS4.ppa.pl

@Malin, post #10

Siem dołonczam. ;) Brawa!
[#12] Re: OS4.ppa.pl
Swietna stronka. Mysle ze to linkow wypadalo by dodac Hyperion :D
[#13] Re: OS4.ppa.pl
strona graficznie bardzo ładna, merytorycznie - na tyle na ile zdążyłem poczytać, tez chyba nie jest najgorzej (ciężko dokładnie zweryfikować nie mając a1/ma1), ciekawym tylko, kiedy pierwsza szpilka ?:> :)



Nie mniej jednak: szacunek dla autorów, za ogrom pracy (no i gratulacje, za efekt).
[#14] Re: OS4.ppa.pl
O żesz Wy... V kolumna ;)
[#15] Re: OS4.ppa.pl

@Sventevith, post #12

Dodałem odnośnik do strony Hyperionu. Zgłaszajcie inne uwagi.
[#16] Re: OS4.ppa.pl

@SirLEO, post #7

prawie jest 054?
[#17] Re: OS4.ppa.pl

@stefkos, post #16

054




Wiesz co, stefkos, zachowujesz się jak jakiś Arek Hućko.
[#18] Re: OS4.ppa.pl
Obstawiam, że wkrótce strona będzie się ciszyć dużo większą popularnością niż konkurencyjny portal Konrada Bielskiego.
[#19] Re: OS4.ppa.pl

@ravek, post #18

Przedewszytkim zacheca wygladam aby sie zainteresowac OS4. To tez wazne dla ludzi ktorzy moze hobbystycznie chca powrocic po latach do korzeni :D :D
[#20] Re: OS4.ppa.pl
[...] Na chwilę obecną zawartość strony stanowią głównie tłumaczenia tekstów zgromadzone na IntuitionBase.[...]



...niektóre się już zdezaktualizowały.

Czy możemy liczyć na weryfikację tekstów?
[#21] Re: OS4.ppa.pl

@Prince, post #20

Liczyć można, lecz nie wiadomo kiedy to nastąpi (najprawdopodobniej wtedy, gdy pojawi się wersja finalna OS4). Zresztą nie wiem za bardzo o jakich zdeaktualizowanych informacjach mowa. Informacja o Warp3D Nova została poprawiona (tzn. dałem dopisek), choć zastanawiałem się długo czy jest sens. W końcu to jest tłumaczenie. To, że zdeaktualizowane teksty są na IntuitionBase nikt nie pieje, a że w tłumaczeniu jest tego konsekwencja to już jest WIELKI problem dla niektórych. Pozostaje mi tylko napisać, że jest niewiele tekstów, zwłaszcza dotyczących programów czy systemów będących nadal w stadium testowym i które nie trafiły jeszcze do końcowego użytkownika, pozostających uniwersalnymi i się nie starzejącymi. To jest normalne i podobnie jest w tym przypadku. Dopóki OS4 nie będzie dostępny w wersji końcowej, teksty będą się deaktualizowały praktycznie z dnia na dzień.


Poza tym czekamy także na aktualne teksty od Was, czytelników. Dlaczego zamiast czepiać się weryfikacji zdeaktualizowanych tekstów, sami nie napiszecie tekstu aktualnego?
[#22] Re: OS4.ppa.pl
Jakos dziwnie wyglada pod Opera.
[#23] Re: OS4.ppa.pl

@Poke, post #22

Co znaczy dziwnie? Ja mam dobrze i pod Operą i pod Mozillą i pod IBrowse...
[#24] Re: OS4.ppa.pl

@Poke, post #22

Umnie na operze jest o.k
[#25] Re: OS4.ppa.pl

@Poke, post #22

Sprawdzam właśnie z Opery i nie widze niczego dziwnego.
[#26] Re: OS4.ppa.pl

@mailman, post #23

Cos nie tak z przyciskami. Podkreslenie jest jakies takie chyba niedorobione.
[#27] Re: OS4.ppa.pl
Parse error: parse error, unexpected $ in /home/ppa/public_html/os4/index.php on line 100
[#28] Re: OS4.ppa.pl

@Poke, post #26

Poprawiono :)
[#29] Re: OS4.ppa.pl
i ta stronke ktos robil rok? Dla mnie to troche dziwne, powinna byc lepiej dopracowana.

acha i jeszcze jedno stronka paskudnie wyglada pod Safari, musze uzywac FF zeby cos normalnie zobaczyc.
[#30] Re: OS4.ppa.pl

@krismiszcz, post #29

Jak widzisz tak bywa. Nie każdy potrafi magicznym klaśnięciem w dłonie sprawić, że teksty same się tłumaczą, kontakt z autorami oryginałów jest bezproblemowy i bez żadnych uwag i wątpliwości zgadzają się na wszystko. Dla Twojej wiadomości - strona była gotowa już w kwietniu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem