Komentowana treść: Amigowość
[#1] Re: Amigowość
Wg. mnie znajduje się miedzy siódmym a ósmym stopniem Amigowości opisanej w arcie ;)

[#2] Re: Amigowość

@Malin, post #1

Ja się znajduję na piątym poziomie.
[#3] Re: Amigowość

@Grzegorz Kraszewski, post #2

A ja się nie dam zaszufladkować! Autor artykułu przekazał nam (czytelnikom) jak chciałby, albo nawet rozgranicza amigowy światek. Każdy ma do tego prawo. Ja ma też mam prawo do własnego zdania, które nie musi się zgadzać z innymi.

Amiga to Amiga, "nieAmiga" to nie Amiga. Facet to nie kobieta, a czarne jest czarne :P
[#4] Re: Amigowość

@Prince, post #3

Patrząc na Twój avatar, zabawnie to brzmi. ;)
[#5] Re: Amigowość
A ja jestem gdzieś pomiędzy 5 a 6 (takie 5,5)
[#6] Re: Amigowość

@Malin, post #1

Po głębszym zastanowieniu stwierdziłem że wyceniłem się za wysoko ;) Jednak lepsza ocena to 6.5 ;)
[#7] Re: Amigowość

@SirLEO, post #4

To tylko powierzchowność ;)
[#8] Re: Amigowość
Piaty poziom :)
[#9] Re: Amigowość

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Gdyby traktować Amigę jako "naklejkę", to pewnie większość skończyłaby na 5-tym poziomie - cena jaką się płaci za "Amigowość" jest co tu ukrywać zaporowa. Jednak moim zdaniem "10-ka" jest łatwo osiągalna. Właśnie przegrałem z kretesem moje pierwsze starcie z programowaniem MUI. Tym razem zajmę umocnione pozycje w Chocolate Castle i wydam drugą bitwę



[#10] Re: Amigowość

@SOE, post #9

Zacznij od kursu krashana,rewelka ale nie jest kontynuowany
[#11] Re: Amigowość

@AmiChris, post #10

Korzystałem właśnie z niego i nic. To mnie dziwi, bo przed rokiem zanim mi padła karta PPC udało mi się ruszyć to MUI. Może coś w międzyczasie skopałem w GCC Na razie postanowiłem zrobic porządki na dyskach i trochę odpocząć od programowania. A jak nic nie wyjdzie z MUI chyba zacznę męczyc na amigadev-pl bo coś spokojnie na tej liście

[#12] Re: Amigowość
Ciekawy artek, chociaz same punktowanie troche "ryzykowne";)

Amigowosc, ze sie tak wyraze, dzisiaj jest dosyc plynnym pojeciem i bardzo trudno tu o jakies szufladkowanie czy tworzenie definicji. Ale to nie znaczy, ze artykul nie byl ciekawy, szczegolnie podobalo mi sie podsumowanie.
[#13] Re: Amigowość

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Spadek o piec oczek?;)
[#14] Re: Amigowość

@SOE, post #11

Jeżeli chodzi o programowanie pod mui nieskromnie zaproponujć moje rozwiązanie czyli api_mui - kilka makr a zdecydowanie poprawia sić i czytelność i prostota pisania pod mui (jak sądzć).

Ale to tylko moje bardzo subiektywne odczucie ;)
[#15] Re: Amigowość

@luk, post #13

Mamy XXI wiek i nadal brak znaków narodowych... przez to wychodzą bzdury o jakichś piecach
[#16] Re: Amigowość

@Prince, post #15

A wiec wersja specjalna: Spadek o PIĘĆ (5) oczek...
[#17] Re: Amigowość
Co z zakupami sprzćtu do Amigi? Miałbym pozycjć 9 - ale tendencja spadkowa, nic w tym roku nie zarejestrowałem, wićc może "podreperujć" wynik hardwarem :)

Swoją drogą czytając powyższe komentarze jestem zaniepokojony dotychczasową niską średnią. Jest nas - sprzćtowo "uzależnionych" - aż tak niewielu?

[#18] Re: Amigowość

@Skotos, post #17

Tutaj chodzi o to, że większość tzw. Pegasowców nie jest w stanie wskoczyć na wyższy poziom z powodu ich tzw. "nieamigowości". Według mnie jest to bezsens.
[#19] Re: Amigowość

@mailman, post #18

To fakt, bo gdyby założyć, że Pegasos jest Amigą, to miałbym poziom dziesiąty :D.
[#20] Re: Amigowość

@Grzegorz Kraszewski, post #19

Podejrzewam, że SOE pisząc artykuł przewidział to, gdyż napisał we wstępie swoją definicję "amigowości".
[#21] Re: Amigowość

@MaaG^dA, post #14

Na razie mam problem którego bardzo nie lubię i strasznie mnie on zniechęca. Przy próbie kompilacji przykładowych programów GCC wywala setki błędów. Miałem tak samo zanim mi padła powerka w A1200 i szybko znalazłem przyczynę. Od tego czasu nic nie zmieniłem w GCC 68k, a nic się nie kompiluje. Pod GCC na MOS mam to samo i jestem w kropce. Próbuję sobie przypomnieć, dlaczego wcześniej działało, ale na starość zaczyna mi dokuczać skleroza

:(

[#22] Re: Amigowość

@SOE, post #21

Najbardziej istotny jest zawsze "ten pierwszy" błąd. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem