Komentowana treść: Bars'n'Pipes - trwają prace nad wersją dla AmigaOS 4.0
[#1] Re: Bars'n'Pipes - trwają prace nad wersją dla AmigaOS 4.0
Ciekawe czy kogos to obchodzi oprocz mnie. Hehe, chyba juz nikt tego nie uzywa ;)
[#2] Re: Bars'n'Pipes - trwają prace nad wersją dla AmigaOS 4.0

@Andrzej Drozd, post #1

Na Amidze nigdy się MIDI nie zajmowałem... Co można na B'n'P zawojować? Czy obsługuje też audio? Bo jeśli nie, to... hmm, cóż, jak dla mnie niewielki pożytek bo z samego keyboardu, nawet jeśli ma te kilkaset barw jak moja Yamaszka z modułem XG to za mało.



Ale z życzliwym zainteresowaniem obserwuję jaki soft jest na nowe Amigi pisany i portowany. :)



[#3] Re: Bars'n'Pipes - trwają prace nad wersją dla AmigaOS 4.0

@Ijon_Tichy, post #2

Tak, jest plugin ktory mozliwia odgrywanie sampli z Pauli, rownoczesnie z keyboardem. Niestety nie obslugluje AHI. Dodatkowo potrzebny jest dosc mocny procek i FastATA, poniewaz sample przy slabyszch konfiguracjach moga sie spozniac (szczegolnie gdy sa dosc duze). Mam nadzieje ze w nowej wersji bedzie juz obsluga AHI. Ale ogolnie rzecz biorac B&P tylko do odtwarzania dzwiekow z Pauli, to raczej nie najlepszy pomysl. Chyba ze cos sie zmieni w nowej wersji.
[#4] Re: Bars'n'Pipes - trwają prace nad wersją dla AmigaOS 4.0

@Andrzej Drozd, post #3

No, moze dodam ze w internecie lub plytach MA/ACS jest jaki plugin AHI, ale nie dziala on u mnie na Pauli. Mozliwe ze zostal zrobiony do jakiejs karty dzwiekowej.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem