Komentowana treść: NetBSD 2.0.3
[#1] Re: NetBSD 2.0.3
A jak ktoś bardzo chce to i nowe 2.1 na FTP znajdzie Ale jeszcze oficjalnie nie wydane.

[#2] Re: NetBSD 2.0.3

@Rammy, post #1

A jest szansa ze kiedys beda stery do medka?
[#3] Re: NetBSD 2.0.3

@Rammy, post #1

A jest szansa ze kiedys beda stery do medka? Bo z tego co widze to tylko archaiczny sprzet z tym dziala
[#4] Re: NetBSD 2.0.3

@Fazior, post #3

Sądzę, że to pytanie, to raczej do Elboxu powinieneś skierować...
[#5] Re: NetBSD 2.0.3

@Kaczus, post #4

Aaaaaa, ale ja nie chcę do elboxu bo oni mi nie odpowiadają :D
[#6] Re: NetBSD 2.0.3

@Fazior, post #5

Dlaczego po prostu nie zadzwonisz? I zapytaj np. dla ilu zainteresowanych użytkowników firma podjełaby kroki w celu realizacji obsługi Mediatora w NetBSD?



[#7] Re: NetBSD 2.0.3

@Rammy, post #6

netbsd, linux, morphos sporo tego...... Nie sadze zeby firma byla zainteresowana czyms poza aosem co zreszta powiedzial jakis kolo z bokxu na acp chyba. Myslalem ze moze ktos, jakos tak na wlasna reke :)
[#8] Re: NetBSD 2.0.3

@Fazior, post #7

Na własną rękę bez odpowiedniej dokumentacji i sprzętu?



Używając karty Merlin udało mi się w istniejącym sterowniku znaleźć i poprawić trzy istotne błędy. Nie wyobrażam sobie dewelopera, który napisze sterownik od zera bazując na informacjach z komentarzy



Pozwole sobie zacytować fragment z www.NetBSD.org:

If you have hardware you could donate or loan to a NetBSD developer, or are interested in writing a driver and just need the hardware, this is the place to check.






[#9] Re: NetBSD 2.0.3

@Fazior, post #7

Coby nie mówić sami kupujący do tego doprowadzili, gdyby zakup sprzętu
uwarunkowali istnieniem supportu dla linuxow czy innych netbsd, to
sprawa wyglądałaby inaczej...
[#10] Re: NetBSD 2.0.3

@Kaczus, post #9

heh, pewnie masz racyje, ale z drugiej strony to firmie chyba powinno zalezec na jak najszerszym supporcie dla swojego produktu.
[#11] Re: NetBSD 2.0.3

@Fazior, post #10

Jeśli klienci nie kupowaliby dla jednego rozwiązania to tak, w
przeciwnym wypadku są to koszty...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem