Komentowana treść: Amizaduszki online
[#31] Re: Amizaduszki online

@SirLEO, post #30

Operator tym razem się nie popisał, oglądaliśmy czipsy, drzwi, a także prawy kawałeczek projekcji.



Ekhm, cóż mogę powiedzieć... W pewnym stopniu poczuwam się do winy, jednak uwierzcie trudno mi było operować kamerą bez przerwy. Na sali działo się mnóstwo ciekawych rzeczy, a zasięg sprzętu jest ograniczony (kabel).

Mimo wszystko mam na swoim koncie również sukcesy:

a) wypiłem najwięcej piwa spośród uczestników imprezy,

b) każde piwo było innego gatunku.

I tym optymistycznym akcentem kończę, zapewniając jednocześnie, że jutro wieczorem wrzucę na sieć sporo zdjęć, a byc może nawet filmy zrobione przez Gordo, które to materiały osłodzą trochę gorycz spowodowaną złą jakością przekazu "na żywo".

Pozdrawiam.

Wasz (skruszony) operator.
[#32] Re: Amizaduszki online

@stony, post #31

Operator stony miał poważny problem, bowiem w porównaniu do Amizaduszek, gdzie używał podstawki do kamery sporządzonej z metalowej puszki po piwie, poszedł w nowoczesność... wykorzystał w tej roli plastikowy kubeczek. Niestety, ten, jako lżejszy od wspomnianej puszki, musiał być przez cały czas trzymany przez Operatora. A spróbujcie przez 6 godzin trzymać plastikowy kubek z kamerą, coś tam dłubać na Pegazie i jednocześnie od czasu do czasu zraszać gardło browarem ;)
[#33] Re: Amizaduszki online

@SirLEO, post #30

Noo, tego się nie dało ukryć, chyba z 40-50% czasu antenowego mieliśmy okazję to widzieć.




Cholera a tak staralem sie unikac tego diabelnego wynalazku :)



[#34] Re: Amizaduszki online

@morgoth6, post #33

Kochanie, nie chce nic mowic.. ale widac bardzo malo uwagi pozniej juz poswiecales unikaniu tego urzadzenia paparazzi lub.. przyznaj ze spelniles swoje skryte marzenie.. hehe.. jakis nieprawidlowy fetysz?
[#35] Re: Amizaduszki online

@Rafael/ARMO, post #26

Jak pampersy? juz mija kolejna doba :> a zdjec nadal nie za wiele... chcemy update!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem