Komentowana treść: Bars'n'Pipes dla AmigaOS 4.0 - pierwsze obrazki
[#1] Re: Bars'n'Pipes dla AmigaOS 4.0 - pierwsze obrazki
Wybaczcie ale: Dzizus jakie to brzydkie :)
[#2] Re: Bars'n'Pipes dla AmigaOS 4.0 - pierwsze obrazki
Ten interfejs to chyba jakiś żart jest?
[#3] Re: Bars'n'Pipes dla AmigaOS 4.0 - pierwsze obrazki

@MinisterQ, post #2

Nie, prawie tak samo wyglada wersja WB3.x. Autor ma nieco specyficzne poczucie kolorow. Na szczescie mozna sobie ustawic palete. Ja sobie zrobilem szaro-zolto-zielona i mniej kontrastujaca. Standardowy wyglad tez mi sie nie podoba i meczy wzrok. No, ale w sumie wazna jest funkcjonalnosc. Ciekawe czy dojdzie cos nowego i czy poprawione zostana stare bledy?
[#4] Re: Bars'n'Pipes dla AmigaOS 4.0 - pierwsze obrazki
a mnie ciekawi gdzie jest dzialajaca wersja mos, za ktora o ile pamietam ten czlowiek dostal pegaza. (o ile pamietam on tez dostal pega by zrobic ten program na mosa)

no ale to tak chyba poza watkiem...



co do komentow na temat: ciekawe jak to mozna uzywac jak nie mozna na to patrzec
[#5] Re: Bars'n'Pipes dla AmigaOS 4.0 - pierwsze obrazki

@stefkos, post #4



he? wersja mosowa jest od dosyc dawna na jego stronie.
[#6] Re: Bars'n'Pipes dla AmigaOS 4.0 - pierwsze obrazki

@kiero, post #5

I też tak tragicznie wygląda? ;)
[#7] Re: Bars'n'Pipes dla AmigaOS 4.0 - pierwsze obrazki

@stefkos, post #4

[#8] Re: Bars'n'Pipes dla AmigaOS 4.0 - pierwsze obrazki

@MinisterQ, post #6



prawdopodobnie:) nie mialem "przyjemnosci" sprawdzac
[#9] Re: Bars'n'Pipes dla AmigaOS 4.0 - pierwsze obrazki

@kiero, post #5

no i tego sie chcialem dowiedziec...rzeczywiscie taka wersja istnieje, przepraszam za trolling

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem