Komentowana treść: AmiNetRadio - nowa skórka
[#1] Re: AmiNetRadio - nowa skórka
Ale GŁUPOTA. Zamiast przystosowac tą przegladarke do 68k (Tak,. tak, tak - niekt nikt nie mowi o braku mocy, poniewaz pod WinUAE jest jej zaduzo), lub chocby WOS (ale niestety pod WOS potrafia programowac tylko madrzy ludzie), to powstaja jakies...skorki. Logika !.
[#2] Re: AmiNetRadio - nowa skórka

@Andrzej Drozd, post #1

Zapomniałeś dodać że na Pegazie też jest sporo mocy
[#3] Re: AmiNetRadio - nowa skórka

@Andrzej Drozd, post #1

ale niestety pod WOS potrafia programowac tylko madrzy ludzie



Jak można pisać takie herezje, skoro sam wos nie jest z natury czymś mądrym?
[#4] Re: AmiNetRadio - nowa skórka

@Andrzej Drozd, post #1

przecież możesz uruchomić na mos1.4.5
[#5] Re: AmiNetRadio - nowa skórka
Czarna skórka jest ok, ale biała chyba jest skopana. Jak aktywuje okno to się robi ciemniejsza, jak deaktywuje to jaśniejsza. Wydaje mi się, że powinno być na odwrót, przynajmniej tak jest w pozostałych skórkach jakie są dostępne dla ANRa. Może tak autor celowo zrobił, nie wiem. W każdym bądź razie i tak nie będę jej używał, brak przycisku do nagrywania dyskwalifikuje ją :> .
[#6] Re: AmiNetRadio - nowa skórka

@Andrzej Drozd, post #1

A dlaczego uważasz, że nie można użyć AMR na 68K?
[#7] Re: AmiNetRadio - nowa skórka

@tomek, post #6

Bo ANR przystosowany jest do Ambienta, pod WB są problemy z samym GUI programu (w większości przypadkach wyszukiwarki), który suxx jest tylko w wersji na 68k, wiem bo używam pod AmigaOS 3.9 i MorphOS 1.4.5 na tym ostatnim to całkiem inny program tylko szkoda bo nie w całości na PPC, i nie działają pluginy na 68k np. ogg.
[#8] Re: AmiNetRadio - nowa skórka

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #7

na tym ostatnim to całkiem inny program tylko szkoda bo nie w całości na PPC, i nie działają pluginy na 68k np. ogg.



wszystko dziala. a player do ogg tez jest wlasciwie natywny (vorbisfile.library jest pod ppc).

[#9] Re: AmiNetRadio - nowa skórka

@MinisterQ, post #3

Chlopak ma racje poniekad. Coby poobchodzic bledy i niedociagniecia rozniste trzeba sie wykazac sporym sprytem i inteligencja. Idioci rady nie dadza...
[#10] Re: AmiNetRadio - nowa skórka

@MinisterQ, post #3

Jak można pisać takie herezje, skoro sam wos nie jest z natury czymś mądrym?



Czasami mozna, jezeli patrzy sie na takie sprawy np. z mojego punktu widzenia :)
[#11] Re: AmiNetRadio - nowa skórka

@rzookol, post #4

przecież możesz uruchomić na mos1.4.5



Wiem, jednak Ambient cierpi na brak gornej belki, Magellana nie mam, a Scalosem sie jeszcze nie zajalem. Wiekszoc czasu przebywam na Workbenchu...Poki co MOS nie oferuje niczego wiecej niz Workbench... (?)
[#12] Re: AmiNetRadio - nowa skórka

@tomek, post #6

A dlaczego uważasz, że nie można użyć AMR na 68K?



Mozna, jednak nie dzialaja pluginy ktore sa tylko pod MOSa. To co dziala, idealnie zastepuje AmigaAMP, ktory jest zreszta szybszy i nawet lepiej radzi sobie z radiem - zdecydowanie mniej rwie na Klasyku w przypadku ladowania stron WWW przez ibrowse :)

W koncu trzeba powalczyc o to, aby Klasyk (WB3.x) nie stal przeszloscia. Sa ludzie ktorzy nie maja zamiaru sie te pozbywac. To daje wiecej radochy niz WinUAE.
[#13] Re: AmiNetRadio - nowa skórka

@kiero, post #8

i nie działają pluginy na 68k np. ogg.



kiero: wszystko dziala.



podeślij mi ten plugin oggvorbis działający na 68k
[#14] Re: AmiNetRadio - nowa skórka

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #13

i wszystko jasne - http://amigazeux.net/anr/feat.php
[#15] Re: AmiNetRadio - nowa skórka

@Andrzej Drozd, post #12

Winuae nie jest jedyną alternatywą względem klasyka, a walka o to by skomplikowane programy działały lepiej na klasyku to zazwyczaj prośba o to, by ograniczyć ich rozwój i możliwości. Kompromis jest możliwy tylko do pewnego momentu.
[#16] Re: AmiNetRadio - nowa skórka

@MinisterQ, post #15

No, tak, ale ja nie mam na mysli rzeczy niemozliwych. Sprawa z

ANR jest taka, ze jezeli juz nikt nie daje rady skompilowac

pluginu OGG, pod WOS lub codziwniejsze pod 68k, to przynajmniej

moznaby skorzystac z czegos co juz istnieje - czyli z pakietu

Vorbis Tools, a dokladniej jedenego elementu, czyli OggDec (ktory

cociekawe jest nie tylko wersji 68k, ale takze WOS (!!) ).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem