Komentowana treść: AHI 6.0
[#1] Re: AHI 6.0
Przede wszystkim: DZIĘKUJEMY!!!



Szkoda że brak wersji dla Amig z dopałkami PPC na OS 3.x
[#2] Re: AHI 6.0

@Prince, post #1

Jak zobaczyłem z jaką prędkością AHI działało pod klasykiem PPC z AmigaOS (próbowałem używać z SongPlayerem), doszedłem do wniosku, że to nie ma sensu. Poza tym zawsze można korzystać z dobrodziejstw AHI na klasyku pod MOSem. A tutaj sens jego używania powinien być już większy.

[#3] Re: AHI 6.0

@Prince, post #1

Nie dziwię się osobiście.
[#4] Re: AHI 6.0
A tak swoją drogą, czy Wam też nie działa nowe device.audio? U mnie dopiero po podmianie "device.audio" i "DEVICE" na te, których używałem poprzednio, wszystko wróciło do normy. Bez tego kombinowania nie działa mi jednostka muzyczna w trybie umożliwiającym współdzielenie dźwięku. A co za tym idzie, nie mogę normalnie używać np. SongPlayera.
[#5] Re: AHI 6.0

@Kamul, post #4

ja sprawdzilem z ANR i mplayerem dziala..
[#6] Re: AHI 6.0

@AmiChris, post #5

U mnie na tym samym sofcie też jest w porządku.
[#7] Re: AHI 6.0

@AmiChris, post #5

U mnie MPlayer i ANR też działały bez problemu. Ale już SongPlayer (mój faworyt) nie. ZTCP ANR korzysta z trybu wysokiego poziomu (Unit) AHI. Nie jestem w tej chwili pewien, jak się ma sprawa z MPlayerem.

Mógłby ktoś spróbować odpalić SongPlayera?

Aha, problemy są tylko, gdy AHI jest skonfigurowane w sposób umożliwiający SPlayerowi współdzielenie dźwięku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem