Komentowana treść: Gry na emulatorach
[#1] Re: Gry na emulatorach
Bardzo pięknie, bardzo elegancko
[#2] Re: Gry na emulatorach
Zapraszamy do lektury i nadsyłania swoich artykułów.



Pracuję na czymś, ale to musi potrwać... :D
[#3] Re: Gry na emulatorach

@Prince, post #2

Pracuję na czymś, ale to musi potrwać...


Też hodujesz jedwabniki? ;) Kurde, tyle czekania: okres pomiędzy wylęgiem gąsienic a wysnuciem kokona wynosi prawie miesiąc ;)
[#4] Re: Gry na emulatorach

@Baron Althaar, post #3

Niee, ja biegam za Winniczkami ;)
[#5] Re: Gry na emulatorach
Heh, podoba mi się Kirby's Adventure , fajna gierka. Pewnie pytanie nie na miejscu, ale gdzie można zassać plik ROMu z tą grą :)
[#6] Re: Gry na emulatorach

@Olo, post #5

Wpisz w google np. emumania, emulacja, itp., lub ten, no...
[#7] Re: Gry na emulatorach

@Olo, post #5

Heh, podoba mi sić Kirby's Adventure , fajna gierka




Hehe... jeszcze się dobrze za NES nie zabrałem. Takich gire jest więcej, co nie omieszkam udowodnić w niedalekiej (mam nadzieję) przyszłości



fajna gierka. Pewnie pytanie nie na miejscu, ale gdzie można zassać plik ROMu z tą grą




Nad tym też pracuję... na razie zapraszam na priv'a (również w sprawie innych gier).
[#8] Re: Gry na emulatorach

@Andrzej Drozd, post #6

...albo zgłoś się do niejakiego Kazuki... ;)
[#9] Re: Gry na emulatorach

@Olo, post #5

Jakiś czas temu Nintendo wydało remake na GBA - nie wiem jak wygląda sprawa z emulatorami tej platformy na systemy amigopochodne, ale polecam właśnie tę wersję. Oldschoolowy klimat został zachowany a remixy muzyczek są rewelacyjne. Grafikę obu wersji (GBA i NES) można porównać np. tutaj:



http://www.mobygames.com/game/gameboy-advance/kirbys-adventure/screenshots

[#10] Re: Gry na emulatorach

@galu, post #9

Remake jest znacznie zmieniony, więc to właściwie jest po prostu inna bardzo podobna do KA kolejna część. Pozatym Kirby występuje w wielu grach firmy Nintendo, także na SNES, N64, GC...
[#11] Re: Gry na emulatorach

@Solo Kazuki, post #10

Fajnie byloby dodac jak to chodzi na emulatorze, na jakiej wersji jakiego emulatora byl testowany, ile fps wyciaga, jak wyglada sprawa sterowania postacią(znaczy joy czy klawisze)itd.
[#12] Re: Gry na emulatorach

@Solo Kazuki, post #10

Mylisz się. Kirby: Nightmare in Dream Land to wierny remake NESowego Kirby's Adventure. Pod względem gameplayu i designu poziomów gry się nie różnią - podciągnięto jedynie oprawę graficzną i muzyczną oraz dodano jakieś minigierki oraz tryb link/multiplayer.

Może pomyliło Ci się z wydanym w ubiegłym roku na GBA Kirby & the Amazing Mirror, którą to grę faktycznie można uznać za kolejną odsłonę serii.

[#13] Re: Gry na emulatorach

@Fazior, post #11

Fajnie byloby dodac jak to chodzi na emulatorze, na jakiej wersji jakiego emulatora byl testowany, ile fps wyciaga, jak wyglada sprawa sterowania postacią (znaczy joy czy klawisze)itd




...jaki monitor jest wymagany, jakiej firmy podkładka pod mysz, jakiego koloru musi mieć gracz włosy...



Ja tu kolego zrobiłem opis gry, a nie emulatorów. Inna sprawa to to, że na różnym konfigu gra działa inaczej - rekomendowany jednak jak najszybszy procek.



Sprawę wersji emulatora i sterowania z litości pominę...
[#14] Re: Gry na emulatorach

@Fazior, post #11

A swoją drogą jak już mówimy o emulatorach to wszelkie dane na temat wymagań i ich działania mają one w swoim readme/guide.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem