Komentowana treść: Flash Player 1.2
[#1] Re: Flash Player 1.2
I tak program jest jeszcze daleko z tylu za standardami swf wszechobecnymi na dzisiejszych stronach www (macromedia flash 7, od biedy 5, bo o 3 juz nikt nie pamieta niestety)... Ale zawsze jakis krok do przodu ;)
[#2] Re: Flash Player 1.2

@uran, post #1

swf wszechobecnymi na dzisiejszych stronach www (macromedia flash 7, od biedy 5, bo o 3 juz nikt nie pamieta niestety)




99% to reklamy więc żadna strata. a sporo z tych pozostałych działa nawet. ja się w każdym razie za każdym razem dziwue ile to cos pokazuje. flash to nie www - zwisa mi totalnie :)
[#3] Re: Flash Player 1.2

@Valwit, post #2

Nie tylko reklama, chociaz przede wszystkim. We flashu robi sie obecnie wiekszosc portfoliow i prezentacji internetowych, a nawet niektore teledyski (vide linki na mojej stronie lub niedawny abradab - rapowe ziarno). W kazdym razie uwazam ze flash jest narzedziem, ktorego nie mozna olewac.



BTW widzieliscie reklame flashowa z kursorami i klawiszem? Genialne wedlug mnie... i jeszcze jedno pytanko: zna ktos jakis dobry i niezawodny przepis na sciagniagecie takiej animki flash na dysk?



[#4] Re: Flash Player 1.2

@uran, post #1

To prawda, że jako taki, aktualny flash przydałby się, ale jeśli chodzi o www, to użyteczny falsh na stronach stanowi jeszcze nikły procent.



Zjeżdzające reklamy flash, przesłaniające tekst i migające non-stop kolorami potrafią wytrącić z równowagi.
[#5] Re: Flash Player 1.2

@rjack, post #4

No i niektóre strony dzieki braku obsługi (tudziez wyłączeniu) flasha
- przyklad www.ling.pl wygląda dużo czytelniej bez pełnej obsługi
vflasha :)
[#6] Re: Flash Player 1.2

@uran, post #3

niezawodny przepis na sciagniagecie takiej animki flash na dysk?


Zakładam, że FlashGeta sprawdzałeś?
[#7] Re: Flash Player 1.2

@rjack, post #4

Zgadzam się w pełni, to bardzo denerwójące, zwłaszcza kiedy najpierw ładuje się flash a dopiero po tem treść strony :(
[#8] Re: Flash Player 1.2

@mailman, post #6

A linka jak wykryjesz? ;) IE+Maxthon+SaveMedia(wtyczka).
[#9] Re: Flash Player 1.2

@uran, post #3

robi sie obecnie wiekszosc portfoliow


głupota rzecz ludzka :)



niektore teledyski (vide linki na mojej stronie lub niedawny abradab - rapowe ziarno)




1. mozna z tych ... wyciagnac normalny format potem, 2. obrazki na stronie też mogą być w bmp czy tiff :)



W kazdym razie uwazam ze flash jest narzedziem, ktorego nie mozna olewac.




tam gdzie jest właściwie zastosowany tak. w 99% przypadków nieststy nie jest.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem