Komentowana treść: DiskMaster 2.6
[#1] Re: DiskMaster 2.6
Bardzo polecam DMII. Kiedyś używałem DOpusa 4.xx i już wiecej go nie chce. Potrafił zawiesić sie na operacja plikowych co powodowalo pad walidacji... DMII jest stabilniejszy i lżejszy.
[#2] Re: DiskMaster 2.6

@rjack, post #1

Ten problem z DOpusem też kiedyś miałem, ale jak się później okazało winny był wirus Ebola, który zainfekował pliki DOpusa... Używam DOpusa na codzień i nie mogę powiedzieć złego słowa o jego stabilności. Lekkość - to już kwestia względna. Ja lubię gdy program oferuje to, czego oczekuję bez potrzeby sięgania po zewnętrzne narzędzia. DiskMaster idzie w dobrą stronę, choć przyznam szczerze, że nie podoba mi się jego wykorzystywanie ReAction, tak samo jak nie lubię programów do zarządzania plikami, które korzystają z MUI. Taki program powinien być jak najprostszy, może nie surowy, ale też nie odbajerzony, a wydaje mi się, że w coś takiego wkrótce zmieni się DiskMaster. Obym się mylił. Niemniej, zacytuję autora - komu się nie podoba, zawsze może korzystać ze starszej wersji. I trzeba to uszanować.
[#3] Re: DiskMaster 2.6
U mnie znowu sa problemy z listerami - nic tam nie widac. Niby odpalaja sie prefsy i mozna cos tam ustawic z kolorami, jednak DM tego nie zapamietuje. Wracam do poprzedniej wersji, a poniewaz DM i tak uzywam raz na jakis czas, to jakos to przezyje i zaczekam na jakies poprawki ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem