Komentowana treść: Feelin dla AmigaOS 4.0
[#1] Re: Feelin dla AmigaOS 4.0
Jak dla mnie, to ten Feelin bardzo przypomina MUI. Jeżeli będzie się to przyjemnie programowało, to może się przyjmie.
[#2] Re: Feelin dla AmigaOS 4.0

@Prince, post #1

MUI sie wystarczająco przyjemnie programuje, osobiście nie widzę póki co sensu w supportowaniu czegoś innego.
[#3] Re: Feelin dla AmigaOS 4.0

@MinisterQ, post #2

A mi sie marzy prawdziwe GTK/GDK dla Amigi. Ale to pewnie jeszcze dlugo beda marzenia.
[#4] Re: Feelin dla AmigaOS 4.0

@XaVeR, post #3

A co takiego jest w GTK/GDK, czego nie ma w MUI?
[#5] Re: Feelin dla AmigaOS 4.0

@MinisterQ, post #4

Jak to co? Linux! :P

[#6] Re: Feelin dla AmigaOS 4.0

@MinisterQ, post #4

Jest cos takiego, dzieki czemu programy napisane na Linuxie mozna(byloby) bardzo latwo przeportowac na Amige tak jak to sie robi teraz na najpopularniejszy system. Nie mowie ze GTK powinno byc podstawowym API dla AmigaOS, ale fajnie by bylo gdyby bylo.

Przepisywanie programu np. na MUI dla AmigaOS (czy MorphOS) jest niestety okupione pewnym nakladem pracy a rownoczesnie niestety brakiem potencjalnego dochodu z tej pracy.

Gdyby bylo GTK/GDK przeportowac swoj program moznaby dla samego faktu (w zasadzie nie trzebaby wcale zmieniac kodu). Wowczas z brakiem dochodu z programu mozna sie po prostu pogodzic.



Zaraz beda glosy, ze ja tylko o pieniadzach. Ale bez mozliwosci zarobienia na programach nadal beda powstawaly setki zegarkow i innych drobiazgow. Dopiero wtedy warto wkladac znaczny nakalad pracy w oprogramowanie gdy sa z tego JAKIES dochody.

Oczywiscie mozna to robic dla hobby, ale.... obawiam sie ze nie kazdy jest TYLKO hobbysta.

[#7] Re: Feelin dla AmigaOS 4.0

@XaVeR, post #6

Byc moze spodoba Ci sie wiec cos takiego. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem