Komentowana treść: CDPlayer 2.0
[#1] Re: CDPlayer 2.0
Amigazeux nigdy nie śpi.
[#2] Re: CDPlayer 2.0
pobieranie informacji z baz freedb nie za bardzo działa - a dokładniej
z testowanych kilku płyt nie zadziałało z żadną (na PC wszystkie są
rozpoznawane prawidłowo)...
[#3] Re: CDPlayer 2.0
A ja nie bardzo widzę jaka jest różnica między CDPlayerem w wersji 2.0 a 1.2 - moim zdaniem nie ma żadnej i panowie z #amigazeux sobie z nas zażartowali.
[#4] Re: CDPlayer 2.0

@Grzegorz Kraszewski, post #3

rzeczywiście - w about podaje wersję 1.2
[#5] Re: CDPlayer 2.0

@wali7, post #4

U mnie about podaje wersje 2.0.

FreeDB rowniez dziala po dodaniu bilioteki freedb (pomoc z forum morphzone)
[#6] Re: CDPlayer 2.0

@Norbert, post #5

ups - pomyłka, rzeczywiście 2.0 (pomyliłem katalogi - zainstalowałem 2.0 do innego, a jak sprawdzałem to uruchomiłem 1.2 :) )
[#7] Re: CDPlayer 2.0
czyścić płyty CD-RW



skoro tak, to może w przyszłości będzie i kopiowanie, nagrywanie itd.
[#8] Re: CDPlayer 2.0

@R-Tea, post #7

A po co? Nowe FP bedzie soon :)) I to z niespodzianka :)
[#9] Re: CDPlayer 2.0
Ach zeby takie programy (dzialajace) robili na 68k.
[#10] Re: CDPlayer 2.0
Zerknąłem na pakiet tych programów i nie widzę sensu używania go. Uwaga - będę marudził.



1. CD Player rzeczywiście po dorzuceniu FreeDB odczytuje nazwy utworów. Jednak co to za CDPlayer w którym nie można nawet dać głośniej/ciszej. :)



2. CD Ripper potrafi zgrywać tylko do WAV. Poza tym jak na złość on tytułów nie potrafi odczytać. Konkurencyjny Ripper jest też natywny (MOS), odczytuje tytuły i potrafi zgrywać do wielu formatów (z MP3 i OGG włącznie).



3. Blank CD... kto wie - może sobie go podepnę gdzieś. :)



4. Eject - działających rozwiązań tego typu jest kilka.



5. SetCDSpeed - skoro jest WolnyCD...
[#11] Re: CDPlayer 2.0

@MDW, post #10

Ad 1. Da się ściszać ect, ale musisz przełączyć tryb pracy - w
opcjach, żeby szło jako stream, a nie tylko sterowało czytnikiem,
wtedy masz nawet Analizera :))
[#12] Re: CDPlayer 2.0

@Kaczus, post #8

@ Kaczus
A po co? Nowe FP bedzie soon) I to z niespodzianka[/b]


Czekam z niecierpliwością, bo zarejestrowałem :)
aż sobie looknąłem na strone TBS. Mam jeszcze wersję 0.4a, trza zrobić download i potestować.
Ciagle czekam na opcję CopyCD w FP, bo MakeCD mi robi z MOSa sieczkę, a nie chce mi się z nim szarpać. Poza tym, co tu duzo mówić, MCD jest kradziony
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem