Komentowana treść: Diggers, czyli kopacze
[#1] Re: Diggers, czyli kopacze
Dobra recenzja, ale nie zgodze sie z jej autorem, jesli chodzi o przyjemnosc z gry. Mnie gra wcagnela niesamowiscie. Kolejne etapy byly wiekszym wyzwaniem; odkrywanie mozliwosci nowych narzedzi, wydajeniejszych sposobow wydobywania kamieni czy w koncu roznych mozliwosci na przejscie etapow, spowodowalo ze nie jedna nocke zarwalem przed TV z moja Ami CD32 i zasypialem z padem w reku :)
[#2] Re: Diggers, czyli kopacze

@reactor, post #1

A ja się zgodzę co do tego, że walka z wrogami jest mało dynamiczna. Jest to dla mnie najsłabszy punkt tej gry. Już nawet monstra na jakie można się natknąć w czasie kopania mogą sprawić więcj kłopotów niż wrodzy gurnicy. Ot, wystarczy by dwóch kopaczy doprowadzić do kopacza wroga, najpierw bije się jeden potem drugi i po wrogu.
[#3] Re: Diggers, czyli kopacze

@ZigZag85, post #2

Niekoniecznie. Czasem nie ma mozliwosci (albo jest to bardzo trudne), aby sie dwie rasy spotkaly. A po drugie - nie jest tak latwo w wlkach, poniewaz niektore rasy sa sielniejsze od innych.
[#4] Re: Diggers, czyli kopacze

@reactor, post #3

... i właśnie dlatego mówie by nie iść 1 na 1 na wroga tylko grupą, conajmniej 2-3 kopaczy, jak jeden jest w stanie krytycznym to go teleportujemy i wysyłamy kolejnego do walki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem