Komentowana treść: Instalacja JVM na Debianie PPC
[#1] Re: Instalacja JVM na Debianie PPC
Voyager i Ibrowse wszystko od momentu:



cd /usr/share

patch -p0

jeśli nie wystąpią błędy,




wyświetla wyboldowane. Pod AWebem jest OK. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje, tym bardziej, że na pierwszy rzut oka niczego tam w kodzie nie brakuje.
[#2] Re: Instalacja JVM na Debianie PPC
Witam. Sam nie mam Debiana PPC. Ale dlaczego w artykule nie poleca się wersji RPM ? Nie łatwiej zainstalować RPMa za pomocą aliena ? Alien to narzędzie pozwalające przekształcać pakiety RPM na DEB, tgz, itp. Można także za jego pomocą od razu z "ręki" zainstalować pakiet RPM, bez przekształcania na DEB (przekształci w locie).



Próbowaliście w ten sposób? Może nie działa? Warto spróbować, gdyż jeśli zadziała, to może będzie prościej.
[#3] Re: Instalacja JVM na Debianie PPC

@Kamul, post #1

Brakuje < zamiast znaku
[#4] Re: Instalacja JVM na Debianie PPC

@Kamul, post #1

Brakuje &lt; zamiast znaku <.

[#5] Re: Instalacja JVM na Debianie PPC

@ravek, post #4

Brakowało (choć w pierwszej wersji był, ale to długa historia, żeby tłumaczyć - wewnętrznie ten problem rozwiążemy). Już powinno być w porządku.
[#6] Re: Instalacja JVM na Debianie PPC

@APair, post #2

Hmmm - malkontent A tak poważniej - w dokmentacji do java-package stało wyraźnie napisane, żeby w żadnym wypadku nie ściągać RPMa. Nie wnikałem dlaczego :)

W Gentoo też trza instalować z TGZ a nie RPM. Też nie wnikam dlaczego - działa a to chyba najważniejsze

A tak w ogóle to walczyłem z tym ponad tydzień, bo jakoś nikt nie napisałał w jednym miejscu jak zrobić tak "banalną" rzecz jak instalacja JVM :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem