Komentowana treść: Brainteaser dla AmigaAnywhere
[#1] Re: Brainteaser dla AmigaAnywhere
Tia,killer-app jak diabli
[#2] Re: Brainteaser dla AmigaAnywhere
Kaliko's newest release for AmigaAnywhere™ platform strengthens Amiga’s position in lucrative puzzle game market



Ale się cieszę...



P.S: Hmmm... Co tu powiedzieć... Ekhm... 14.95$. Niech chłopaki sobie zarobią, ale chyba nie tym głównie mieliby się zajmować. Jeszcze ktoś Amigę pomyli z czymś takim... Echh...

[#3] Re: Brainteaser dla AmigaAnywhere
Umrzeć ze śmiechu można :D
[#4] Re: Brainteaser dla AmigaAnywhere
Hmmm... interesuja kogos takie newsy na PPA?
[#5] Re: Brainteaser dla AmigaAnywhere
Na tylu platformach to chodzi... A o Amidze nic nie pisnęli... Można się popłakać... Nienienie... Udam, że niewidziałem tego newsa...
[#6] Re: Brainteaser dla AmigaAnywhere
Dobrze, że są chociaż linki do prawdziwie amigowych stron. Chociaż tyle :D
[#7] Re: Brainteaser dla AmigaAnywhere
Aż przykro patrzeć jak nisko upadło logo Amigi. Gra może jest dobrze wykonana, może jest sympatyczna, może jest całkiem grywalna ale w porównaniu z tym co robią na platformy mobilne małe, nieznane zespoły rozsiane po świecie to to co widzimy tutaj jest niczym. Dosłownie niczym. A i to całe AmigaDE, które miało podbić świat platform mobilnych tez wydaje się dzisiaj poprostu śmieszne. Szkoda, że wypromowana z takim trudnem i ogromnym zaangażowaniem wielkiej rzeszy ludzi nazwa (Amiga) musi dzisiaj kojarzyć się z czymś takim... Dla mnie to profanacja. No ale co zrobić skoro inaczej znaczek Amigi nie potrafi na siebie zarobić. To chyba znak, że Amiga nie ma już miejsca w świecie komercyjnym. :(

[#8] Re: Brainteaser dla AmigaAnywhere

@MDW, post #7

Ale pamiętaj że Amiga Rulez :D
[#9] Re: Brainteaser dla AmigaAnywhere

@Korni, post #8

No tak. :D Cokolwiek ma naklejkę "Amiga" jest bez wątpienia rulez. ;)
[#10] Re: Brainteaser dla AmigaAnywhere

@MDW, post #9

Mój Pegaz2 ma naklejkę Amiga :D
[#11] Re: Brainteaser dla AmigaAnywhere
Jak widać już od wielu miesięcy firma Amiga Inc. nie ma nic wspólnego z naszą ulubioną Amigą... Ten news to potwierdza .
[#12] Re: Brainteaser dla AmigaAnywhere

@JaCoP, post #11

Powiedz to na innym portalu. :) :) :)



A tak na serio to Amiga poprostu jest podzielona na kawałki. Ten kawałek o którym mowa tutaj nie ma i nie będzie miał nic wspólnego z Amigą. Wykorzystują tylko nazwę myśląc, że to cokolwiek im da. Tylko, że ta nazwa wśród młodych jest warta zero. Wrażenie robi tylko na takich staruszkach jak my. :)
[#13] Re: Brainteaser dla AmigaAnywhere

@MDW, post #7

W tym momencie warto wspomnieć o innej znanej marce "z dawnych lat" - atari, i tego z czym ta marka jest kojarzona dziś... Bynajmniej nie z pożal się boże gierkami na jakiejś niszowej platformie mobilnej...
[#14] Re: Brainteaser dla AmigaAnywhere
"Zalamka" mowiac nowomowa. Toz ja na swoim pamie mam bardziej rozbudowane gry. Nie wiem co w ogole o tym myslec - przeciez to nei reklama, a antyreklama systemu i komputera.
[#15] Re: Brainteaser dla AmigaAnywhere

@Poke, post #14

Teraz przeczytalem swoj komentarz: co jo godom, co jo godom - jakiego systemu i jakiego komputera - przeciez one nie istnieja.
[#16] Re: Brainteaser dla AmigaAnywhere
Zchyłkowy L.K. Avalon...
[#17] Re: Brainteaser dla AmigaAnywhere

@Fazior, post #16

Ech mistrz ortografii-przepraszam :). A z tym Avalonem to też świetnie trafiłem ;)-oni przędą (tak na oko) tysiąckroć lepiej niz AINC.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem