Komentowana treść: Wet 4.13
[#1] Re: Wet 4.13
Fajny program. Czesto go uzywam, szkoda tylko ze najblizsze miasto ktore jest w bazie, oddalone jest od mojej miejscowosci o okolo 50 km. No ale duzego bledu jesli chodzi o temperature nie ma. Troche gorzej jesli chodzi o pogode, ale zgodnosc jest na poziomie okolo 80%. W sumie 50 km to nie taka mala odleglosc.
[#2] Re: Wet 4.13

@Andrzej Drozd, post #1

Ja pracuje 33km od domu, i często jest tak, że zupełnie inna pogoda, bądź temperatura jest tam gdzie mieszkam, niż ta w mieście gdzie pracuję.
[#3] Re: Wet 4.13

@Andrzej Drozd, post #1

Hmm. Wielkie ups. Pomylilem Wettera z Wetem. A co to jest Wet? Nie wiem, ale zaraz zainstaluje :P
[#4] Re: Wet 4.13

@Andrzej Drozd, post #3

Program oczywiscie nie dziala. Szkoda ze nie ma readme bo guide jest nieczytelny i nie moge znalezc wymagan programu :P

Co tam jest Wetter.
[#5] Re: Wet 4.13

@Andrzej Drozd, post #4

Zaraz, zaraz. Czyzby nadgryziony Boing obok newsa, sugerowal ze Wet jest pod AOS4.0? :P
[#6] Re: Wet 4.13

@Andrzej Drozd, post #5

Brawo Watsonie!
[#7] Re: Wet 4.13

@Grzegorz Kraszewski, post #6

W takim razie dzialajacy skrypt inastalacyjny takze na WB3.x, powinien byc surowo zabroniony. Mimo ze posiada opcje expert i napakowal tylko trzy bzdurne pliki do Rexxc i troche wiecej do Locale: (na szczescie w osobnych katalogach, wiecej problemu z usunieciem i wyszukiwaniem nie bedzie). Co mowimy autorowi? UUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! Dlatego ze zapomnial jakiegos skryptu sprawdzajacego wersje systemu :P
[#8] Re: Wet 4.13

@Andrzej Drozd, post #5

He, he! :D Wpadłes jak ja kiedyś, gdy ściagnąłem źródła (lub cos w tym stylu) jednej gry i narobiłem rabanu, że mi się nie odpala!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem