Komentowana treść: MOLK 0.6
[#1] Re: MOLK 0.6
Nie bardzo wiem jak to dziala, moze mi ktos wyjasnic? To jest cos takiego jak PegXMac?
[#2] Re: MOLK 0.6

@mcbarlo, post #1

To jest coś takiego jak pegxmac, ale nie musisz instalować linuksa na nowej partycji czy też uruchamiać go z płyty, w przypadku MOLK kopiujesz tylko kilka plików na partycję, z której uruchamiasz mosa i później w OF wpisujesz: boot molk

i tyle... Oczywiście trzeba najpierw w plikach konfiguracyjnych (które przekopiowuje się na partycję bootującą) ustawić ilość pamięci dla osx i partycję, na której jest lub na której ma być system firmy Apple.
[#3] Re: MOLK 0.6

@grxmrx, post #2

kopiujesz m.i. kernel czyli linuksa :) po prostu to jest taka mikro dystrybucja sluzaca tylko do odpalania emulacji
[#4] Re: MOLK 0.6
Jednym slowem genialne w swojej prostocie :)

ciekawym czy peg 1 obsluguje
[#5] Re: MOLK 0.6

@AmiChris, post #4

Peg1 pewnie nie, bo jest za nowy MOL.



Szkoda, ze nie obsluguje SB Live!. Wiecej sterow by sie przydalo w tym kernelu.
[#6] Re: MOLK 0.6
Udało się komuś to uruchomić? Działają nagrywarki?
[#7] Re: MOLK 0.6
Genialne!
[#8] Re: MOLK 0.6

@FOrest, post #6

Z tego co pisał wczoraj CISC na #morphos to np. działa nagrywanie dvd.
[#9] Re: MOLK 0.6
Zainstalowałem i mam wrażenie jakby MacOS lekko przyśpieszył w stosunku do mola uruchamianego z PegXMac. Można odzyskać partycję przeznaczoną na PegXMaca no i nie trzeba płacić jak za konkurencję! Polecam wszystkim!
[#10] Re: MOLK 0.6
Kurcze, ciekawe to jest! Trza bedzie check it out :D

[#11] Re: MOLK 0.6

@FOrest, post #9

Moglbym to od kogoś jakos zassac bez bawienia się torrentami?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem