Komentowana treść: Epistula 50.11
[#1] Re: Epistula 50.11
Wolalem logo z kaktusikiem :P
[#2] Re: Epistula 50.11
MSN...zaraz zaraz, gdzie ja to widziałem? Aaaa! No tak, to jest jakieś coś do komunikacji z Microsoftem. Jedna z pierwszych rzeczy którą się wyłącza po instalacji windowsa. (W windowsie jest wiele genialnych dodatków dających zajęcie użytkownikowi).



Tylko po co komu port tego czegoś na Amidze?



Jak się dostać do Screenshots?
[#3] Re: Epistula 50.11

@Prince, post #2

Po to port na Amidze, by mozna bylo sie komunikowac z ludzmi korzystajacymi z sieci MSN. Na Zachodzie (glownie USA) ten protokol jest rownie popularny co GG w Polsce...
[#4] Re: Epistula 50.11

@uran, post #1

Tak! Kaktusik MUSI wrócić
[#5] Re: Epistula 50.11
Ciekawe czy ten program jest i będzie lekki?

Jak nie będzie, to nie pobije u mnie Gadami.
[#6] Re: Epistula 50.11
Arcygłupota do kwadratu - program tylko dla AOS4, screenshoty nie działają... Wyobrażać to mogę sobie różne rzeczy - np. że AOS4 ma ochronę pamięci
[#7] Re: Epistula 50.11

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #5

I sam sobie napiszesz wtyczke do GG, albo uzdatnisz Gadami, jak któregoś dnia nie połączy sie z serwerem? ;)
[#8] Re: Epistula 50.11

@koodlaty, post #6

Oj koodłaty koodłaty, zmądrzałbyś w końcu :P
[#9] Re: Epistula 50.11

@Korni, post #4

tak. katus miał swój wyraz, a to, to zwykły, żółty napis.
[#10] Re: Epistula 50.11

@smith, post #8

smith ty się lepiej WP zajmij a nie trolluj
[#11] Re: Epistula 50.11

@koodlaty, post #10

Smith nigdy nie trolluje, zawsze słowa mądrości i prawdy płyną z jego ust.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem