Komentowana treść: Scout 3.5
[#1] Re: Scout 3.5
No tak, co kraj to obyczaj (interface PCI).. a nie można było we wszystkich przypadkach użyć po prostu OpenPCI.library ?

Ale ja tylko amator jestem.. wićc zapewne sić nie znam...
[#2] Re: Scout 3.5

@MaaG^dA, post #1

Skoro pod OS4 w systemie jest interfeace do PCI zaszyty w expansion.library, to dlaczego z niego nie korzystać?

IMHO jeśli coś jest w systemie, to właśnie po to, by z tego korzystać, bez konieczności dogrywania zewnętrznego oprogramowania.
[#3] Re: Scout 3.5
...sami autorzy chyba nie bardzo wiedza o co im chodzi....
[#4] Re: Scout 3.5

@MinisterQ, post #2

w mosie też są oddzielne funkcje dla pci ale skoro openpci jest standardem to czemu z niego nie korzystać
[#5] Re: Scout 3.5

@rzookol, post #4

Standard w tym przypadku wyznacza system operacyjny, a nie zewnętrzne oprogramowanie.
[#6] Re: Scout 3.5

@c3h6, post #3

Spróbuj najpierw sam zrozumieć o co Tobie chodzi, elokwentny bohaterze od sterowników, framebuffera i rodzynek w jednym.
[#7] Re: Scout 3.5
A się tak głupio zapytam - gdzie można sobie te karty PCI obejrzeć? Bo nie znalazłem...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem