Komentowana treść: DigiFilter 2.2
[#1] Re: DigiFilter 2.2
Całkiem, całkiem - co w kolejnych wersjach będzie? :)
[#2] Re: DigiFilter 2.2

@koodlaty, post #1

Niech no spojrzę w plan... okno Czebyszewa, hook do pokazywania w requesterze wczytywania audio tylko plików rozpoznawanych przez Reggae, filtry o parzystej ilości odczepów, zoom wykresu, zapis przefiltrowanego dźwięku do pliku, oraz obróbka audio bezpośrednio z wejścia liniowego lub mikrofonu. A potem już się zajmę czymś innym...
[#3] Re: DigiFilter 2.2

@Grzegorz Kraszewski, post #2

A potem już się zajmę czymś innym...



Najlepiej portem firefox`a
[#4] Re: DigiFilter 2.2

@alpine, post #3

Od portowania przeglądarki jest Marcik. Ja mam co innego do roboty.
[#5] Re: DigiFilter 2.2

@Grzegorz Kraszewski, post #4

A kto się zajmuje OpenOffice`em?
[#6] Re: DigiFilter 2.2

@alpine, post #5

uderz do miniq - może zajmie się tym w przerwie między kolejnym releasem agg ;)
[#7] Re: DigiFilter 2.2

@koodlaty, post #6

Sorry, ale jestem z tych którzy nienawidzą się grzebać w cudzym kodzie.
[#8] Re: DigiFilter 2.2

@MinisterQ, post #7

Na "MiniQ-Office" raczej nie ma co liczyć?
[#9] Re: DigiFilter 2.2

@alpine, post #8

Ale z drugiej strony wszystko jest kwestią ceny. ;)
[#10] Re: DigiFilter 2.2

@MinisterQ, post #9

Racja - pisanie za kasę świadczy o braku amatorszczyzny. Strach myśleć jaki badziew by powstał gdyby tworzyć QOffice za darmo i lda przyjemności
[#11] Re: DigiFilter 2.2

@koodlaty, post #10

Jak na amizilla.net licznik stuknie $20.000, to moge zrobic porta . Czyli mam jakieś 3 lata na nauczenie się programowania
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem