Komentowana treść: Think Commodore
[#1] Re: Think Commodore
Forbidden



You don't have permission to access / on this server.
[#2] Re: Think Commodore

@grxmrx, post #1

Ja sie lacze, ale za kazdym razem strona ibnaczej wyglada (niekoniecznie lepiej :P
[#3] Re: Think Commodore

@grxmrx, post #1

U mnie działa, ale jest rozjechany layout. Zresztą na AW.net też zgłaszają błędy 403 lub rozwalonego layoutu...
[#4] Re: Think Commodore

@grxmrx, post #1

Bez proxy serwera dziala poprawnie
[#5] Re: Think Commodore
Jeśli emulacja amigi na macu wygląda tak samo jak ta strona, to ja nie mam więcej pytań
[#6] Re: Think Commodore
kriszczmiszcz i inni makowcy.

Jak chcecie to Amigowcy potrafia robic naprawde niezle strony i moga wam strone zrobic.

p.s.robicie (uzytkownicy makow) takie swietne okladki na gazety a strony nie potraficie zrobic??
[#7] Re: Think Commodore
Ja miałem szczęście i dało mi się zobaczyć tą stronę.

Na IB wygląda marnie.
[#8] Re: Think Commodore

@stefkos, post #6

p.s.robicie (uzytkownicy makow) takie swietne okladki na gazety a strony nie potraficie zrobic??





Racja. Trzeba ich wysmiac. Tak jak oni z okladki Total Amiga :)



A tak swoja droga mam juz TA :D
[#9] Re: Think Commodore

@Andrzej Drozd, post #8

czy wysmiac to nie wiem, ale pokazac ze nie sa wszystko wiedzacy i nie wszystko robia lepiej tylko dlatego ze maja maki.
[#10] Re: Think Commodore

@stefkos, post #9

czy wysmiac to nie wiem, ale pokazac ze nie sa wszystko wiedzacy i nie wszystko robia lepiej tylko dlatego ze maja maki.


hmm ale nie generalizujmy ogolnie strona jest naszpikowana css'em itp. a wogole to zrobiona za pomoca

meta name="generator" content="RapidWeaver"


to co sie dziwic ...

A moim zdaniem nie sa wszystko wiedzacy... nikt nie jest :)

[#11] Re: Think Commodore
Calkiem ladna stronka - przejrzysta, nowoczesna, skupiona na tresci - forma nie przeszkadza w odbiorze, nie przytlacza. Ascetyczny, czysty design, a co najwazniejsze porusza niezbyt czesto eksplorowany w makowym swiecie temat :)
[#12] Re: Think Commodore

@stefkos, post #6

ja nie wiem czxy jest ladna czy nie, ale jest... prosze....





TUTAJ
[#13] Re: Think Commodore

@Brodek, post #12

Beznadziejnie się wczytuje, wpierw białe kwadraty straszą, wyskakując tu i tam, a dopiero po chwili w to miejsce trafia grafika.

Następny!
[#14] Re: Think Commodore
Co wy chcecie? Nie widziałem jej jeszcze na IB ale na Firefoxie wygląda ok.
[#15] Re: Think Commodore

@stefkos, post #9

Oceniasz wszystkich za jednego patałacha ?



Dobry przykład to ostatnia reklama MM z Polakami więc my wszyscy jesteśmy złodziejami ?
[#16] Re: Think Commodore

@krismiszcz, post #15

Oczywiscie, choc moze nie do konca :P

Co kraj to obyczaj. Polak - kombinator. Z zapalki i ukradzionej agrafki zrobi perpetum mobile :P



Niestety jeszcze przez jakis czas te stereotypy beda aktualne. Tak to juz jest.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem