Komentowana treść: Amimajówka 2k6
[#1] Re: Amimajówka 2k6
No i jade :)

[#2] Re: Amimajówka 2k6

@Drako^lM, post #1

No i ja tez jade:))
[#3] Re: Amimajówka 2k6
Na tej imrezie znowu nie będę z tego samego powody co na AmiParty. Za daleko! Trzeba ruszyć Amigantów z centrum...
[#4] Re: Amimajówka 2k6

@Prince, post #3

Kraków nie jest daleko. Bez przesady. Ja jednak i tak nie będę, bo ten weekend mam już zajęty.
[#5] Re: Amimajówka 2k6

@Prince, post #3

dla mnie nietety rowniez za daleko. znowu. :(
[#6] Re: Amimajówka 2k6
Nic nie obiecuje - napiszę tylko, że mam wielką ochotę by się pojawić - tym bardziej, że oprócz pegasosów ma być i prezentacja AOS4, którego nie miałem okazji widzieć w działaniu :)
[#7] Re: Amimajówka 2k6
No i miło bardzo, będe na 99,(9)% :D

Co więcej, jeśli nie zanotuje żadnych "obsuw"(Odpukać w niemalowane), to mój Pegaz też tam będzie. :D
[#8] Re: Amimajówka 2k6
Ja postaram sie byc tak jak w poprzednim roku i moze tym razem zabiore bede z Pegasosem I :)
[#9] Re: Amimajówka 2k6

@Pawel Kobylarz, post #8

Ops mły bład powinno byc



Ja postaram sie byc tak jak w poprzednim roku i moze tym razem bede z Pegasosem I :)



PS. Szkoda ze nie ma edycji komentarzy.
[#10] Re: Amimajówka 2k6

@Pawel Kobylarz, post #9

hehe jak dobrze pójdzie to tez będę - wpakowali mi wyjazdówki w pracy i chętni mile widziani - zgłosiłem się na 20 maja Kraków ;)

Zabiorę ze sobą swoją rozdwojoną jaźń...
[#11] Re: Amimajówka 2k6
Ja też przyjade.
[#12] Re: Amimajówka 2k6
Ciekaw jestem czy wynaleziony zostanie sprzętowy teleport do tego czasu, bo jak to mi MiniQ powiedział raz prędzej by pociąg gumę złapał niż gdybym ja miał się pojawić na jakiejkolwiek amigowej imprezie ;)

No a prawda jest taka, że aby być na jakielkowiek, a bardzo bym chciał być to musiałbym z kimś jechać bo samemu się boje ;)
[#13] Re: Amimajówka 2k6

@grxmrx, post #12

No mam nadzieje ze bedziesz :)



Zwałaszcza że masz bliżej niż na Ami Party :)
[#14] Re: Amimajówka 2k6
Czy ktoś z Legnicy lub ewentualnie Wrocławia wybiera się na Amimajówkę?
[#15] Re: Amimajówka 2k6

@grxmrx, post #14

Wrocław - ale jeszcze nie jestem pewien
[#16] Re: Amimajówka 2k6

@alpine, post #15

z Wrocławia jest świetny dojazd przez A4, od zjazdu z autostrady do Amimajówka Place ;) będziecie miać jakieś dwa kilometry (nie przez miasto)... myślę że jak strona AmiKraka zostanie zaktualizowana, to pojawi się tam opis dojazdu z A4
[#17] Re: Amimajówka 2k6
Ja również się wybieram (z Siemianowic Śląskich to nie daleko ;) ), ale na 100% jeszcze nie wiem. W każdym bądź razie bardzo bym chciał się pojawić na tej imprezie. Szkoda, że nie ma dokładnego opisu dojazdu z autostardy (łatwiej by się zaplanowało podróż).

Pozdrowionka :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem