Komentowana treść: GUI do PointRider
[#1] Re: GUI do PointRider
Ach az gui potrzeba do komendy pointrider

boszz
[#2] Re: GUI do PointRider

@AmiChris, post #1

Jeden lubi GUI, inny konsolę. Cóż w tym złego? :)
[#3] Re: GUI do PointRider

@mailman, post #2

ogolnie powiem tak ze:

kazdy z nas uzywa jakiegos filemanagera lub defikonek i raczej odpada (przywyczajenie) inna formawyboru takich plikow;).

IMO poprostu szybiej jakims opusowatym zrobic to. :D
[#4] Re: GUI do PointRider

@AmiChris, post #3

Ja na przykład demka z Aminetu w formacie DMS rozpakowuje jakimś DMS-GUI, a spokojnie mógłbym sobie DMS-a gdzieś podpiąć. Możliwe, że inaczej byłoby szybciej, ale lubię tak :) Wszystko zależy od tego czy nam się chce, czy nie chce, a jeżeli ktoś zrobił, to powinniśmy się cieszyć. I nie jest chyba istotne, czy my (ty, ja) z tego korzystamy, ale że znajdzie się ktoś, kto skorzysta, ktoś kto nie zna się na konsoli, ktoś kto nie używa filemenadżerów.
[#5] Re: GUI do PointRider

@mailman, post #4

...ktoś kto nie zna się na konsoli, ktoś kto nie używa filemenadżerów.



ten ktoś to musiałby być z 'nie amigowej rzeczywistości'

[#6] Re: GUI do PointRider

@alpine, post #5

Dlaczego? Jest wiele osób, którym wystarczają możliwości gołego Workbencha. Tam jest kopiuj, wklej, więc w czym problem?
[#7] Re: GUI do PointRider

@mailman, post #6

Kopiuj,wklej pod golym workbenchem jest dziwne :),

chodzi mi o to ze lepiej zrobic tak jak ma np. apdf,gdy nie poda sie zadnego pliku sam otwiera reqester wyboru i po sprawie,niech ktos do autora napisze :D
[#8] Re: GUI do PointRider

@mailman, post #6

Wystarcza takim co muszą wł. wb po to żeby uruchomić jakąś gierke
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem