Komentowana treść: AmiCAD 2.19
[#1] Re: AmiCAD 2.19
Szkoda, że ten program nie jest dalej rozwijany także dla MorphOSa lub chociaż dla klasyka. Swego czasu próbowałem się dowiedzieć od autora programu, czy są na to szanse, ale nie doczekałem się nawet odpowiedzi. :/
[#2] Re: AmiCAD 2.19

@Kamul, post #1

trzeba było pytać się tylko o wersję dla OS3.x i nie wspominać o MOSie, może by wtedy odpowiedział? Kto wie... Zapytaj jeszcze raz ale z innego konta.

A swoja drogą, to niezły kawał softu jest.

[#3] Re: AmiCAD 2.19

@R-Tea, post #2

Czyżbyś sugerował, że gość ma aż takie obsesje na punkcie MOSa? :)



Jeżeli chodzi o zastosowania amatorskie, to również cenię sobie ten program (także AmiPCB). Podoba mi się, że jest taki lekki. Poza tym, nie licząc dinozaurów sprzed 15..20 lat, to jest to w zasadzie jedyny program tego typu pod Amigę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem