Komentowana treść: Frying Pan - nowe wieści
[#1] Re: Frying Pan - nowe wieści
Tom Error The First



Czapki z głów

:D



[#2] Re: Frying Pan - nowe wieści
Dostępny jest dla AmigaOS 3.x, AmigaOS 4.0, MorphOS-a i AROS-a.



I tak właśnie powinno być. Szacuneczek.
[#3] Re: Frying Pan - nowe wieści

@R-Tea, post #1

Czapki z głów



Ja nie nosze czapek, poniewaz powoduja nadmierne przetluszczanie sie skory glowy, lojotok i "mokry" lupiez. Gdy skora nie oddycha, to nie odzywia cebulek, a to z koleji prowadzi do wypadania wlosow. Oprocz tego aby skora byla czysta, nalezy zadbac o masaż skory glowy - szczotka druciana, poniewaz skora masowana, lepiej odzywia i dotlenia cebulki wlosow. A i najwazniejsze, wlosy nalezy myc co dwa, trzy dni, natomiast noszac czapke - codziennie!

Tak czy inacżej niezle mam zadekolowane pod "mózgiem", ale tak to jest jak przeczyta sie ksiazke fryzjerska :P Kazda wiedza jest dobra :P Ale najwazniejsza jest umiejetnosc jej wykorzystnia ;)
[#4] Re: Frying Pan - nowe wieści

@MinisterQ, post #2

nic dodać nic ująć
[#5] Re: Frying Pan - nowe wieści
Wszystko ok, ale coffe mi sić sypie (chyba nie ma zaczenia, że wolć bardziej herbatte :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem