Komentowana treść: Mundial na AmiMajówce?
[#1] Re: Mundial na AmiMajówce?
Pomysł chybiony (z braku konkretów, jakichkolwiek szczegółów), w ogóle nie wiadomo czy to miałyby być składy aktualne a jeśli tak to kto je wykonał i gdzie są dostępne? Poza tym nie wiadomo na jakim sprzęcie miałby być taki miniturniej. Bo troche głupio byłoby gdybym zabrał dżojstik od mojej A1200 a na miejscu okazałoby się na przykład, że jedyne co można podłączyć to cokolwiek przez usb do AmigiOne. Stąd wątpliwości.
A może ktoś przyniesie sprzęt z zainstalowanym Slam Tiltem?

Tak czy siak o ile dojadę na Amimajówkę to mogę pokonać w SWOSa każdego obojętnie jaką drużyną.
[#2] Re: Mundial na AmiMajówce?

@grxmrx, post #1

Skromność rządzi:). Wyzywam każdego na pojedynek w North&South
[#3] Re: Mundial na AmiMajówce?

@Fazior, post #2

To ja Q3
[#4] Re: Mundial na AmiMajówce?
Jedno jest pewne: Dudek nie zagra!
[#5] Re: Mundial na AmiMajówce?

@Hugen, post #3

A ja Franko!
[#6] Re: Mundial na AmiMajówce?

@grxmrx, post #1

Nie wiem na czym Szaman będzie odpalał tego SWOSa, ale zapewne jak na poprzedniej imprezie, będzie też moja A500 :), tym razem z zasilaczem... ale nie wiem czy w mojej złomowni zachował się chociaż jeden sprawny joy. Poszukam jednak (chyba że ktoś przywiezie dwa), podepniemy pięćsetkę do rzutnika i będzie zabawa :)
[#7] Re: Mundial na AmiMajówce?

@grxmrx, post #1

http://exec.forumer.pl/viewtopic.php?t=56
[#8] Re: Mundial na AmiMajówce?

@Prince, post #7

Nie odwiedzam execa, więc nie wiem po co mi podajesz linki.
[#9] Re: Mundial na AmiMajówce?

@wali7, post #6

Ok, już wiem :)
to będzie moja A500 i Szamanowe joysticki.
Przyjeżdzajcie, przyjeżdzajcie na Amimajówkę by zmierzyć się w SWOSie z.... (no właśnie, z kim? na pewno nie ze mną... jestem w SWOSa cienki jak zadnia część węża ;) )
Każdy chętny może przywieźć własny miecz, tfu... joystick.
[#10] Re: Mundial na AmiMajówce?

@wali7, post #9

A500? A nie ma nikt A1200 w takiej konfiguracji zeby gre wlaczyc przez whdload, no i tez inne gry, np. Slamtilta?

Bu!

stopa
[#11] Re: Mundial na AmiMajówce?
nie ma frankowskiego a jest rasiak na mundialu, to ja wolę się upić
[#12] Re: Mundial na AmiMajówce?




juz nie pamietam kiedy ostatnio pykalem z kims poza cpu z sieci w dynamite, a w hbmonopoly to tylko z cpu gralem :(


Ostatnia edycja: 17.05.06 01:24:24
[#13] Re: Mundial na AmiMajówce?
Aha, no to już wiemy na czym polega plan obrony AmiMajówki przed zmosowaniem opracowany przez redakcję eXeca...
[#14] Re: Mundial na AmiMajówce?

@Grzegorz Kraszewski, post #13

Silna drużyna z dwoma prawdziwymi amigami VS mosofce :P
[#15] Re: Mundial na AmiMajówce?
To ja proponuję zsieciować A1200 i zapodać X-Treme Racing. Kilka razy tak grałem we trzech, super zabawa.
[#16] Re: Mundial na AmiMajówce?

@SirLEO, post #15

To ja bym zaproponowal może jakiś wynajem pola do paintbolla i powystrzelać wszestkie wrogie jednostki ;)
[#17] Re: Mundial na AmiMajówce?

@Prince, post #16

pole? na to potrzeba poligonu żeby jakieś czołgi do akcji wprowadzic :D
[#18] Re: Mundial na AmiMajówce?

@alpine, post #17

i jeszcze jakas mala atomoweczka:)
[#19] Re: Mundial na AmiMajówce?

@Prince, post #16

55zl na glowe, min. 10 osob i mozna sobie postrzelac w krakowie :)

Ostatnia edycja: 18.05.06 00:00:22
[#20] Re: Mundial na AmiMajówce?
Składów można poszukać gdzieś tutaj - http://www.sensiblesoccer.de/ - prawdopodobnie na forum (chociaż 3 dni po ogłoszeniu kadry na mundial to chyba trochę za wcześnie na gotowe składy).

A przy okazji - dosłownie godzinę temu testowałem wersję demo Sensible Soccer 2006 na Xbox1. W single player, więc raczej ciężko odnieść się do tego co w Sensi jest najważniejsze (multi) ale powiem tylko, że o ile spodziewałem się jakiegoś badziewia to jednak gra nawet i może się starym fanom sensibla spodobać. Oczywiście nie jest to tytuł, który będzie próbował konkurować z rządzącą od kilku lat serią Pro Evolution Soccer bo to zupełnie inna liga, ale jak na produkt z kategorii "maksymalnie uproszczona, oldschoolowa gierka" nie jest źle :)
Dla zainteresowanych - parę ciekawych linków zebrałem tutaj: http://galu.info/index.php?a=newslog&pokaz=1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem