Komentowana treść: MultiSłownik 1.60
[#1] Re: MultiSłownik 1.60
Wow! A już byłem przekonany, że program umarł...
[#2] Re: MultiSłownik 1.60
Fajny słownik. I do tego działa pod MOSem.
[#3] Re: MultiSłownik 1.60

@Marek Szyprowski, post #1

No przeciez właśnie umarł :( Miejmy nadzieję, że autor tak jak napisał nie odejdzie od Amigi

"Zanim powiesz jej, że to był ostatni raz (...)
Zanim zrozumiesz jak bardzo kochałes ją"


Ostatnia edycja: 17.05.06 21:50:51
[#4] Re: MultiSłownik 1.60

@wali7, post #2

@ wali7
Fajny słownik. I do tego działa pod MOSem.

Tak, przecież to wersja OS3.x.
Wygląda na to, że Yak poprawił stabilność. Poprzednia wersja często mi zwisała zarówno na klasyku z OS3.1 jak i teraz na MOSie.
A ten angielski słownik techniczny to dla mnie miodzio po prostu. Szukałem ostatnio coś takiego i nawet miałem zamiar wydać parę ładnych dyszek na coś w tym stylu w jednym z internetowych antykwariatów, a tu masz - taka niespodzianka w postaci softwareowej i to w dodatku na Ami! jupi!

@ smith
"Zanim powiesz jej, że to był ostatni raz (...)
Zanim zrozumiesz jak bardzo kochałes ją"


Anita Lipnicka :)
Z jakiej to piosenki?
Można prosić mp3 na priva?

Ostatnia edycja: 17.05.06 22:30:32
[#5] Re: MultiSłownik 1.60

@R-Tea, post #4

"Zanim powiesz jej, że to był ostatni raz (...)
Zanim zrozumiesz jak bardzo kochałes ją"


Anita Lipnicka
Z jakiej to piosenki?

Raczej Varius Manx.
[#6] Re: MultiSłownik 1.60

@R-Tea, post #4

Tak jak napisal Sebastian, to jest Varius Manx z Anita Lipnicka. Ogolnie "pierwsza" plyta z wokalistka. Wczesniej byly dwie instrumentalne. Strzelam tak troche...jest to "Piosenka Ksiezycowa", a plyta jest cos z okolo 1996 roku i chyba nazywa sie "EMU". Mam tylko kasete, gdzies w szafie i nie moge teraz sprawdzic, ale pewnie bardzo latwo znajdziesz to w necie ;)
[#7] Re: MultiSłownik 1.60

@Andrzej Drozd, post #6

W tytuł płyty trafiłeś, ale nie trafiłeś w tytuł piosenki. To "Zanim zrozumiesz".
[#8] Re: MultiSłownik 1.60

@mailman, post #7

aha ;)
[#9] Re: MultiSłownik 1.60

@mailman, post #7

A mnie się cały czas wydaje, że to było na płycie "Elf", ale mogę się mylić...
[#10] Re: MultiSłownik 1.60

@Mandi^ATO, post #9

Emu na 100% - click
[#11] Re: MultiSłownik 1.60

@mailman, post #10

O kurczę! Wygląda na to, że PPA potrzebuje działu pt. Polska muzyka pop!
Rzecz do rozważenia, tym bardziej że mailman tu jest :D
A kontynuując wątek, to już kojarzę tę piosenkę i raczej nie będe jej szukał, bo tak np. "Piosenka księżycowa", o której wspominał Andrzej albo np. "Pocałuj noc" są dużo lepsze IMHO, a te już mam.


Ostatnia edycja: 18.05.06 18:35:23
[#12] Re: MultiSłownik 1.60

@R-Tea, post #11

Tak naprawdę to Varius Manx tylko z Lipnicką tworzył ciekawą muzykę. Reszta to jakaś popierdółka była ;)

P.S. A co w tym dziale miałoby być? Pytaj w Hyde Parku a ktoś odpowie. Zresztą muzyka to mój konik i pewnie tysiąca innych osób :)
[#13] Re: MultiSłownik 1.60

@mailman, post #12

Tak naprawdę to Varius Manx tylko z Lipnicką tworzył ciekawą muzykę. Reszta to jakaś popierdółka była

też jestem w zupełności tego zdania. Varius bez Lipnickiej to już nie to, a Lipnicka z Variusem czy bez jest tak samo dobra.

P.S. A co w tym dziale miałoby być? Pytaj w Hyde Parku a ktoś odpowie. Zresztą muzyka to mój konik i pewnie tysiąca innych osób

he.. he... nie pisałem tego na poważnie :) W Hyde Parku można o wszystkim pisać więc i o muzyce też. Nie potrzebny do tego osobny dział, a na pewno nie na PPA.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem