Komentowana treść: Epistula - nowe informacje
[#1] Re: Epistula - nowe informacje
wiem że może nie jestem zbyt obiektywny oceniając "konkurencję", ale epistula ma cholernie brzydkie okienka rozmowy. ;)
[#2] Re: Epistula - nowe informacje

@MinisterQ, post #1

AGG ma brzydsze
[#3] Re: Epistula - nowe informacje

@koodlaty, post #2

coś wiedzioł, toś powiedzioł...
[#4] Re: Epistula - nowe informacje

@MinisterQ, post #3

Powiem więcej: AGG suxx!
[#5] Re: Epistula - nowe informacje

@MinisterQ, post #1

@ MinisterQ
wiem że może nie jestem zbyt obiektywny oceniając "konkurencję", ale epistula ma cholernie brzydkie okienka rozmowy.

Nie jest złe. Znacznie gorzej wygląda ten cały MSN z windy, choć pewnie Skolman byłby innego zdania, on by chciał wszystko okrągłe i w texturach. Ale ten jednolinijkowy input... jak w Gadami. Choć swego czasu byłem wielkim zwolennikiem Gadami i przeciwnikiem AmiGG i mi ten input nie przeszkadzał

Epistula jest w MUI? Bo na MUI mi to wygląda. ReAction wymiękło?
[#6] Re: Epistula - nowe informacje

@koodlaty, post #2

Spokojnie cos na to zaradzimy bo juz robie swoje grafiki do amigg :P
[#7] Re: Epistula - nowe informacje

@alpine, post #6

no to chyba wygrasz walkoverem :D
[#8] Re: Epistula - nowe informacje

@R-Tea, post #7

A to oznacza, że AGG przegra ::
[#9] Re: Epistula - nowe informacje

@R-Tea, post #7

Ja nie robie tego dla nagrody tylko dla tego aby AmiGG w końcu wyglądało i żeby MiniQ nie musiał się wstydzić ze epistula ma ładniejsze okna :P :D
[#10] Re: Epistula - nowe informacje

@alpine, post #9

No, jeśli jako jedyny robisz te ikonki, to MiniQ wyrzeknie się AGG
[#11] Re: Epistula - nowe informacje

@MinisterQ, post #1

Zgadzam się chociaż może nie nazwałbym ich "brzydkimi". Są bardzo nieekonomiczne. Niepotrzebne elemeny w oknie rozmowy zabierają tak dużo miejaca, że na to co najważniejsze, czyli pole pisania tekstu i obszar gadki, jest stanowczo za małe. Ramka w ramce, otoczona ramką i dookoła jeszcze rameczka otoczona rameczką będąca w zakładce nad którą jest rameczka zawierająca kilka rameczek. :) Nie podoba mi się.
[#12] Re: Epistula - nowe informacje

@koodlaty, post #10

[#13] Re: Epistula - nowe informacje
OT: czytal ktos nowy regulamin gadu-gadu? :( GG ssie na całej lini....
[#14] Re: Epistula - nowe informacje

@Brodek, post #13

Nawet był wątek o tym na forum: http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=16&i=145&t=145
[#15] Re: Epistula - nowe informacje

@alpine, post #14

Ale juz sie sprawa wyjasnila i wg mnie nie ma powodow do obaw...
Jakby co czytajcie tu: http://gg.wiadomosc.info/index.php?s=&mod=arts&rid=3859&key=VoIP
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem