Komentowana treść: AmiMajówka 2006 - relacje
[#1] Re: AmiMajówka 2006 - relacje
Kaczuś & Kruszynka fajna relacjia :)
[#2] Re: AmiMajówka 2006 - relacje
Najlepsza relacja z imprezy, jesli chodzi o czesc komputerowa sa slowa smitha - "Oba systemy sa do dupy" :P
[#3] Re: AmiMajówka 2006 - relacje

@marcik, post #2

Perwers z tego smitha :P
[#4] Re: AmiMajówka 2006 - relacje

@marcik, post #2

Dopiero wp to będzie nowa jakość
[#5] Re: AmiMajówka 2006 - relacje

@Kaczus, post #3

Wiadac to po nim ;)
[#6] Re: AmiMajówka 2006 - relacje
znaczy nikt sie nie upił a na koniec była msza? to p* takie imprezy.
[#7] Re: AmiMajówka 2006 - relacje

@Valwit, post #6

Brat Marcik był ostatnio w Toruniu z pielgrzymką - więc czemuż się bracie dziwujecie
[#8] Re: AmiMajówka 2006 - relacje
A ja napiszę komentarz do tego co piszą na execu....
Żałosne i chore. Mam na myśli komentarze pewnej osoby która na Amimajówce nie była.
Zawsze po naszych imprezach jestem pełen optymizmu co bo umiejętności dogadania się i stworzenia sympatycznej atmosfery przez wszystkich amigowców. Jednak wystarczy krótka wizyta na eXecu (dawkuje je sobie średnio co dwa miesiące, nie częściej, o zdrowie trzeba przecież dbać), aby przekonać się o wyjątkowo destruktywnym wpływie jednostek na całość środowiska.
Takiej dawki złej woli, przeinaczania faktów i bezczelnej propagandy dawno nie widziałem. Przecież można przyjechać na imprezę, i przekonać się jak jest naocznie, porozmawiać z użytkownikami. Ale może chodzi właśnie o coś dokładnie odwrotnego? Wielka szkoda.
[#9] Re: AmiMajówka 2006 - relacje

@wali7, post #8

i jeszcze dodam, że nie piszę o relacji Szamana, gdyż przedstawił on własny opis imprezy na której był (to że ja mam odmienne zdanie, to inna sprawa). Zresztą sam fakt, iż Szaman już trzeci raz odwiedził nas ze swoim sprzętem, świadczy o dużej chęci z jego strony do kontruktywnej idei jednania Amigowców. Ale niestety, niektórym przyświeca odwrotny cel.
[#10] Re: AmiMajówka 2006 - relacje

@wali7, post #9

Miałem poobny komentarz napisać, ale uprzedziłeś mnie wali7 więc mogę się tylko podpisać. Szkoda, że są jeszcze takie problemy jakie zauważyć można na eXecu, ale na pewno można powiedzieć za słowami piosenki "ludzi dobrej woli jest więcej" :) Myśle, że jakieś zmiany na lepsze przyjdą. Co do przeinaczania faktów i propagandy, o której wspomniałeś to nie ma co się dziwić, to jest forma reklamy, trzeba jakoś promować, każdy promuje jak potrafi, a kto jak potrafi tak właśnie promuje . Jeden będzie promował w jeden inny w drugi sposób, trudno wyczuć która z metod jest bardziej skuteczna, ilu niezdecydowanych się przekona do konkretnego rozwiązania (a przekonywać warto, byle nie zrobić z ludzi wrogów nawzajem, o czym pisałem na eXecu).

Tymczasem wracam do swoich zajęć, czyli poprawiania (a może psucia?:) kodu strony PPA :)
[#11] Re: AmiMajówka 2006 - relacje
Ale iwdac jaka roznica postrzegania u babki i faceta. Facet skupia sie na technice, a dziewczyna na atmosferze spotkania. Interesujace.
[#12] Re: AmiMajówka 2006 - relacje

@grxmrx, post #10

Tymczasem wracam do swoich zajęć, czyli poprawiania (a może psucia? kodu strony PPA

Czyżby nowe emotikonki? ;) (już się nie mogę doczekać hehe) ;)
[#13] Re: AmiMajówka 2006 - relacje

@Baron Althaar, post #12

Nowe to raczej nie, z reszta to nie jest kwestia kodu strony tylko ustawien w panelu administracyjnym.
[#14] Re: AmiMajówka 2006 - relacje
A mnie ubawiły dwa kawałki we fragmencie dotyczącym AROSa:

Prawy przycisk myszy i co? I nic! Nie ma górnego menu! No to jak tutaj cokolwiek zrobić? Szok!


stary AmigaOS 4 z emulowanym Picasso był demonem szybkości
Czy ja coś przespałem?Czy jest już może nowy AmigaOS 5 bądż 6 że OS4 jest już stary?Może Amy5 jest już w sprzedaży?
Któtko mówiąc MegaLOL dla autora.
[#15] Re: AmiMajówka 2006 - relacje

@piter144, post #14

stary AmigaOS 4
To zapewne aluzja do moich komentarzy. ;)
[#16] Re: AmiMajówka 2006 - relacje
A ja tam nie byłem, za zdrowie Kwaczusia nie piłem :(
Teraz bardzo ubolewam i za kołnierz nie wylewam :)

brawo!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem