Komentowana treść: VICE dla MorphOS-a - nowa wersja
[#1] Re: VICE dla MorphOS-a - nowa wersja
a tak btw. jaka jest najlepsza emulka NES na MOSa? Nie próbowałem żadnej jeszcze, ale to co wyczytałem w ich readme nie było zbyt zachęcające - jakieś alfy, mało stabilne, nie wszystko działa, juz nie rozwijane, etc.
[#2] Re: VICE dla MorphOS-a - nowa wersja
Taka drobna uwaga - w treści newsa przydałoby się choć jednym zdaniem napisać czego to jest emulator. Piszę o tym, bo akurat mi to w tej chwili wyleciało z głowy ;)
[#3] Re: VICE dla MorphOS-a - nowa wersja

@Marek Szyprowski, post #2

Commodoraków wszelakich... :)
[#4] Re: VICE dla MorphOS-a - nowa wersja

@R-Tea, post #1

Najlepszy i najbardziej rozbudowany jest snes9x,poszukaj chocby na mzone Snes9x
:).
Jest tez gui do niego Tutaj
[#5] Re: VICE dla MorphOS-a - nowa wersja
Pojawiła się kolejna wersja datowana na 28.05.2006. Pobrać można z tego samego miejsca co poprzednia.
[#6] Re: VICE dla MorphOS-a - nowa wersja

@AmiChris, post #4

@ AmiChris
Najlepszy i najbardziej rozbudowany jest snes9x,poszukaj chocby na mzone Snes9x

Na MZone link do downloadu jest nieaktualny, a na Aminecie jest tylko wersja dla WOSa.
Na stronie domowej SNES9x w dziale download są jakieś linki do mirrorów gdzie sa tylko binarki pod winde i maca.
Gdzie znaleźć tego MOSowego SNESa?
[#7] Re: VICE dla MorphOS-a - nowa wersja

@R-Tea, post #6

itix robił więc pewnie z jego strony
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem