Komentowana treść: 7-zip 4.42
[#1] Re: 7-zip 4.42
O, fajnie nowy 7-zip :D

Czy ktoś może mi podesłać poprzednią wersję 7zipa? Z euforii skasowałem archiwum z programem. Nie idzie tego ściągnąć z poprzedniego miejsca, w tej widaę, że jest tylko executable.

Ostatnia edycja: 31.05.06 09:41:22
[#2] Re: 7-zip 4.42
7zr_442.7z.lzx

Co to ma być? Mam rozumieć, że to coś zostało spakowane najpierw 7z a potem lzx? To trochę chore 7z pakować przy pomocy 7z. :) Poza tym i tak LZX mi tego nie zakumał. To na pewno jest lzx? Rety, czy tak trudno to normalnie spakować lha albo zip? Przecież to nie waży tonę. :)
[#3] Re: 7-zip 4.42

@MDW, post #2

Ja tego archiwum nie ruszalem, ale z tego co jest napisane na pegasosforum.de, jest to archiwum 7z nazwane wlasnie lzx.
[#4] Re: 7-zip 4.42

@deez, post #3

na przyklad pod filemasterem widac, ze to jest spakowane 7z.
[#5] Re: 7-zip 4.42

@Korni, post #1

Pod Ambientem też widać przecież, że to jest 7zip :) Na ale może ma ktoś jednak poprzednie archiwum? :) Niby nie problem bo mam zainstalowane, lecz, aczkolowiek, ale, ale :D

Ostatnia edycja: 01.06.06 08:03:09
[#6] Re: 7-zip 4.42

@deez, post #3

Ja tego archiwum nie ruszalem, ale z tego co jest napisane na pegasosforum.de, jest to archiwum 7z nazwane wlasnie lzx.

A napisali jaki jest cel takiego zabiegu? Gdyby nie to, ze ktos z wladz PPA zaraz sie przyburzy o przeklinanie (i slusznie) to powiedzialbym co mysle o takim rozwiazaniu. :)

A tak poza tym to probowalem to tez rozpakowac poprzednim 7z - nie dalo sie.

Ufff, jak mozna robic tyle problemu z tak prosta i oczywista sprawa jak spakowanie kilkuset kilobajtow? Ten kto to zrobil ma mocno pofalowany sufit. ;)
[#7] Re: 7-zip 4.42

@Korni, post #5

Ja mam poprzednie archiwum. Jak wroce do domu wieczorem to podesle.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem