Komentowana treść: Selocast 1.3
[#1] Re: Selocast 1.3
Martwy link do archiwum.
[#2] Re: Selocast 1.3

@Mario, post #1

juz dziala
[#3] Re: Selocast 1.3
Wogóle ten program nawet działa (poprzednia wersja działała niczym AmiGift ;) )!
Niestety u mnie jest problem z za wolnym streamem. 128kbit/s moje łącze wyciąga spokojnie, choc to i tak nie istotne, bo łącze sie z localhostem i słucham, tymczasem po 5 sekundach mam już rebuffering w ANR.
Właściwie to prawie jak Skype. ^_^
AhiRecord >pipe:a -> lame pipe:a pipe:b -> serwer stream -> amigaamp kumpla (a kumpel to samo do mojego amigaampa) :)
Nie polecam na klasyku. ;)
[#4] Re: Selocast 1.3

@Mario, post #3

a kumpel to samo do mojego amigaampa

Eeeee...to chcesz na klasyku kodowac i jeszcze sluchac? Oczywiscie tu mowa o ppc, czyli lame i amigaampie). Zreszta AmigaAMP niezle zamula 68k (jak masz tylko 25 MHz...to...i wydajnosc ppc ucierpi).

Przeciez chodzi tylko o to, czy Classic wyrabia samo wysylanie dzwieku. Zreszta sam bede musial sobie sprawdzic.

Ostatnia edycja: 02.06.06 15:31:11
[#5] Re: Selocast 1.3

@Andrzej Drozd, post #4

Ee... mi chodziło w tym schemacie działania raczej o Amithlona na Semptronie 2.6+ z AHI x86, Lame x86, AmigaAmpem z modułem odtwarzania emul - wtedy to jakoś pójdzie. :)
Na AOne pewnie też (wersja pod OS4 jest).
Dlatego napisałem, że nie polecam na klasyku. :)
Jeżeli jednak klasyk miałby tylko wysyłać dźwięk w internet (bez przekodowywania go w locie, z pliku mp3, bez zmiany bitrate - do tego należy odpalić tylko 2 programy z pakietu), to myślę, że dałby radę...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem