Komentowana treść: AmigaOne i "układ" - można zamawiać
[#1] Re: AmigaOne i "układ" - można zamawiać
Hehe. Już widzę tych użytkowników A1 jak sobie sami dolutowują ten układ
[#2] Re: AmigaOne i "układ" - można zamawiać
Aone - złóż to sobie sam ;)
[#3] Re: AmigaOne i "układ" - można zamawiać

@koodlaty, post #2

powinni sprzedawac w zestawach ze stacja lutownicza i instrukcja montazu;)
[#4] Re: AmigaOne i "układ" - można zamawiać
Bardzo dobra wiadomość. Jeżeli nowe parie komputerów działających pod AmigaOS4 będą drogie, to może będzie można kupić AmigaOne z drugiej ręki a wtedy chciałbym mieć ten komputer z działającym dźwiękiem. Mam nadzieję, że jak najwięcej użytkowników AmigaOne kupi ten układ zwłaszcza, że cena bardzo zachęcająca.
A jak ktoś się nie czuje na siłach to montarzu może dokonać pierwsza lepsza firma elektroniczna za parę zł.
[#5] Re: AmigaOne i "układ" - można zamawiać
fajna sprawa, jest rozwiązanie.... i to za niewielkie pieniądze... tylko kupować, o ile ma się AmigaOne..... OK
[#6] Re: AmigaOne i "układ" - można zamawiać

@szumekjac, post #5

sigmatel - chyba najwiekszy chlam jaki mogl sie aone przytrafic...
[#7] Re: AmigaOne i "układ" - można zamawiać

@smackme, post #6

No to w takim razie nie tylko A1 się przytrafił bo i Pegasosom, które również mają układ Sigmatela tylko, że inny model - 9766.
[#8] Re: AmigaOne i "układ" - można zamawiać

@deez, post #7

Pomóc mogą tylko głośniki za 20 tyś zł :P
[#9] Re: AmigaOne i "układ" - można zamawiać

@smackme, post #6

A co masz do Stigmatela Ja na swoim SB Live! mam układ STAC9708T , owszem ten który jest w A1 nie jest cudem, ale też zły nie jest, jak działa to szumi i buczy, czyli tak jak powinno być

Ostatnia edycja: 06.06.06 11:31:31
[#10] Re: AmigaOne i "układ" - można zamawiać

@Olo, post #9

Burżuj! :P
[#11] Re: AmigaOne i "układ" - można zamawiać

@alpine, post #8

I wzmacniacz w podobnej cenie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem